View Single Post
Eski 12-11-2008, 00:14   #50
berduray
Ağaç Dostu

berduray's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2007
Artık benim de var!!! tabi yaşaması için umut ediyorum, çünki hiç kökü yok ve uzuuuun bir yoldan geldi. HOŞGELDİ...

Sevgili Sevilay abla tarafından bana emanet, bu vesile ile bir kez daha minnetlerimi sunuyorum, sağolsun, varolsun .

Özenle hazırlanmış kargoyu açarken benim 3 yaşındaki ufaklık Allah şahit, Bu çiçek çok güzel, çok mutluyum demez mi!!!

Ay o bile annesinin mutluluğunu hissetti dedim ya...Ardından eşim girdi bu çiçeğin adı ne dedi
(ki pek alakası yoktur botanikle ama benim bitki deliliğimi görüdükçe o da öğreniyor yavaş yavaş)

Arapsaçı desem dedim ... (ben de o sırada yeni yerine yerleştirip toprak ilavesi yapmaya çalışıyorum)

Hakikaten arapsaçıymış bu ya karmakarışık dedi...

Ben onu nazikçe yerine yerleştirdim, artık beraberiz dedim, küçücük yaprağına usul bir öpücük kondurdum lütfen yaşa dedim.

Bazıları için sadece bir çiçek ama benim için çocukluğum, ilk gençliğim kısaca hayatımın bir bölümü...Arapsaçı çok seviyorum onu....

Bana tekrar çocukluğumu ve ilk gençliğimi hatırlatan bir hediye yollayan nazik HANIMEFENDİYE tekrar ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

berduray Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön