View Single Post
Eski 07-06-2007, 09:35   #11
cemal.S
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Merhabalar Faruk bey !

Size önce güzel bir haberim var dünkü dil konusundaki uyarınızdan sonra belki siz bile farkında değilsiniz on üçüncü derste istemeyerek bıraktığım ingilizceye yeniden başlamaya karar verdim. Fononun yanında sanırım sizinde desteğinizi kullanmam gerekecek. Şimdiden teşekkürler.
Bambu konusunda latifenizi anladığım ve sizleri samimi bulduğum için bende bütün açık yüreklilikle her şeyi yazdım. Bizim oralarda çok güzel bir söz vardır. Erken kalkan yol alır diye hatta bunu destekler görünen bir deyim daha var pek fazla hesaplamamak üzerine bizim kaybedeceğimiz (maddi) anlamda hiç bir şey değil diye düşünüyorum. Bu çalışmada benim öncelikli hedefim doğaya çok insanımızın hatta bizim isteyerek veya istemiyerek verdiğimiz zararı karşılamaktan başka bir şey değil. Topraklarımız yerinde kalsın denizlere boşuna gitmesin çünkü o kıyılardada sorunlar yaşanıyor. Göç göçtür ha toprak ha insan ikiside madur oluyor neticede. İşin ticari boyutuna gelince büyük düşünmeyi severim. Kayserili değilim ama Tokatlıyım orasıda Kayseri ilimize oldukça yakın bir coğrafya. Yaptığınız tüm çalışmalara başta saygı duyuyorum. Ancak dün sizi latife ilede olsa uyardım karşınızda bir bilgi hırsızı var dikkat edin derim. Kolay gelsin.

Saygıyla kalın

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön