View Single Post
Eski 30-09-2008, 10:52   #82
erbek_
Ağaç Dostu

erbek_'s Avatar

Giriş Tarihi: 07-05-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cansunarya Mesajı Göster
Sayın Tutkal08, ellerdeki nasırlardan mı bahsettiniz, bu aklıma gelmemişti hiç, hmm hoşuma gitmedi ama katlanırız belki

Sn. Erbek, eklediğiniz çalışmalara ve kullanılan köklere bayıldım.. Yalnız hafif fotoshop var sanırım, bir kısmı gerçek at siluetlerinin üzerine eklenmiş gibi duruyor, özellikle ayakların gerçek atlardan alıntı olduğunu düşünüyorum. Mesala 03.jpg deki atın ayakları yere basmıyor sahil görüntüsüne yapıştırılmış gibi..Neyse öyle bile olsa, yaratıcılık çok hoşuma gitti..

Bende herkese iyi bayramlar diliyorum, nice bayramlaraaa..
Evet, şimdi siz söyleyince dikkat ettim de, hakkikaten öyle gözüküyor , ama belki de yapılan atların resimleyip sonradan güzel arkaplanlara oturtmak istediler Ben photoshop olduğuna inanmak istemiyorum doğrusu. Resimlerin gerçek olduğuna ama daha etkileyici olsun diye resimleri kesilip daha hoş ortamlara yapıştırıldığına inanmak istiyorum, ki mutlaka öyledir değil mi? Sn Tutkal08 Bilgisayarınızın tamir olduığuna sevindim... Bu arada ben araştırmalarıma sürekli devam ediyorum ve bu arada bir video buldum, çok güzel ve eğitici gerçekten harika! Bahsettiğiniz eldivenlerden kullanıyor usta Yalnız çok şaşırdığım bişey oldu. Ben sürekli toklmak kullanıyorum, ıskarpelayı yürütmek için, teknik bu sanıyordum, oysa bu video beni çok şaşırttı, çünkü usta yumuşacık ağaçta çalışır gibi, öyle hafif ve öyle rahat yürütüyor ki bıçağı... Ben nerde yanlış yapıyorum caba?

erbek_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön