View Single Post
Eski 28-09-2008, 12:43   #80
pekere
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-09-2008
Arkadaşlar Forumda belirtilen bütün malzemeleri temin ettim gibi birşey oldu. Koçtaştan iki adet maket bıçağı seti buldum biraz kalitesizca ama hallettim gibi bir şey ve Bursa bıçak sanayicileri derneğinin yardımıyla 5-6 adet oyma bıçağı yaptırdım internetten indirdiğim bıçak resimlerini ve özelliklerini kendilerine gönderdim onlarda birebir aynılarını 4 kat ucuza mal ettiler ayrıca 4mm iskarpela ve oluku ıskarpela bulmak için neredeyse bu bölgede ne kadar nalbur ve hırdavatçı varsa gezdim ve hertürlü ıskarpelalardanda buldum buda süper oldu kıl testereden tutunda rende ler raspalar ve törpülere kadar ve çeşitli boy işgencelere kadar herşey tastamam oldu ahşap tokmağı tanıdığım bir marangoza ücretsiz yaptırdım herşey tastamam oldu ama ileride daha kullanışlı aletlere ihtiyacım olacağı kesin şimdilik başlangıç amacıyla herşey yerli yerinde gibi bütün günümü internette yeni başlayanlar için kolay örnekler inceleyerek geçiriyorum vede inanılmaz bir araştırma içerisindeyim çünkü hakikaten çok acemiyim ve içimden geldiği gibi bir şeyler yapmak istiyorum ancak gönlümün heristediğinide rahatça yapamayacağım için silerden aranızda yeni başlayanlardan örnekler vede resimler istiyorum lütfen bana yardım edin ve başlangıç hikayenizi benimle paylaşın
hepinize şimdiden çok teşekkür ederim
Not : bu arada arkadaşlar internette gördüğüm oyma bıçaklarını yatırabileceğim çok iyi birt firma buldum çok uygun fiyata gerçekten güzel iş yapan bir firma var ilerleyen günlerde resimlerinide koyacağım istediğiniz takdirde benimle kontak kurup aynı bıçaklardan sizde edinebilirsiniz

pekere Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön