View Single Post
Eski 12-09-2008, 19:42   #115
hakan7960
Ağaç Dostu

hakan7960's Avatar

Giriş Tarihi: 20-07-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sebahattin Sargın Mesajı Göster
Cengiz Bey Merhabalar;

Öncelikle yazmasakta sizi takip ettiğimizi biliniz efendim. Sormak istediğim bir konu var. Çevrenizde ki insanlar sizin bu çalışmanızı takip ediyorlarmı? Yardımda bulunmak isteyenler oluyor mu acaba. Bütün köy halkı çalışsa çok daha kolay bir şekilde mezarlığı yeşillendirmiş olursunuz. Bu konuyu köy halkı ile konuştunuz mu hiç?
Sayın Sebahattin kardeşim merhabalar,
Benim bu konuyu açtığım 1 senedir foruma yazmış olduğum maillere bakacak olursanız ben hep sizin sormuş olduğunuz konuyu işlemişimdir.Hatta Yücel ÖZLEM Bey bu konuda beni hep cesaretlendirmiştir.Ben bu konuda çok mücadele ettim ve çok uğraştım ama köyden kimseyi ikna edemedim.Bir siz değil bir çok kişi bu soruyu sordu ve çoğu bana inanmadı.İşte size bizim sitede üye olan iki kişiyi olaya şahit olarak gösterebilirim.Moderatörümüz YILMAZ bey ve poyraz niki ile katılan diğer arkadaşım.İlkbaharda çam fidesi dikiminde muhtar ile konuşmama rağmen bir kişiyi bile getiremezken sağolsunlar bu iki gönül dostu arkadaşım Tavşanlıdan kalkıp köye fide dikimine geldiler ve durumu gördüler.Onlarda siz gibi düşünüyorlarmış ama görünce fikirleri değişti.Neyse bunları boş verin biz önümüze yapılacak işlere bakalım.Siz Bursadasınız ilbaharda aşılı akasya teminide bana yardımcı olursanız sevinirim.İlginiz için teşekkürler...

hakan7960 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön