View Single Post
Eski 30-07-2008, 00:06   #7
Mehmet Ali Aşık
Ağaç Dostu

Mehmet Ali Aşık's Avatar

Giriş Tarihi: 10-09-2006
Evet dogrudur ne bu adamin nede partisinin icraatlarini tasvip ediyorum ve özellestirmelerede sonuna kadar karsiyim hangi parti siyasetci yaparsa yapsin .Ne demek kardesim "babalar gibi satarim" sattirmiyorum kendi öz dedelerim tapusunu kaniyla caniyla odedi! Bu adamlarida savunanlari anlamiyorum ya ne olup bittiginin farkinda degiller **** onlarinda islerine geliyor! Oyleyse ya gozlerini açin **** elinizi vicdaniniza koyun.özellestirmelerin zararini simdiki nesilden çok gelecek nesiller çekecek iste o zaman size lanet okuyacaklar! bunlari iyi hesaplayin. Kendi ülkelerinin ormanlarindan ,nehirlerinden(akarsularda satilmak isteniyor) elin oglu faydalanacak kendisi o ormana eskimonun dedigi gibi ancak isçi olarak girebilecek!
Sahte fatura,izinsiz villa,yumurtacilik,misir ithatali vsvs bir suru kose dönücülük unutuldu simdi vatandasin ,memleketin topragina tasina goz diktiler.Bosuna Avrupa unakitana yilin maliye bakani ödülünü vermedi. Bakin butun AB -D AKP 'nin kapatilmasina karsi cikiyor .internette 100 Akp gercegi diye bir liste var okuyun hepsi gerçek idda veya iftira degil. neyse burada dursam iyi olucak

Unakıtan'ın Fabrikalarımız için Söyledikleri..

Ne banka bırakacağız, ne fabrika, Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız. Hepsini satacağız!

Kemal Unakıtan

Sümerbank için Söyledikleri
Sümerbank tarihten siliniyor. Elinde bir şey kalmadığı için ismini de kaldırıyoruz.

Kemal Unakıtan

SEKA İÇİN SÖYLEDİĞİ
Stratejik yer imiş.Ne stratejisi, önemli olan müşteri bulmak. Müşteri gece gelsin, pijamayla çıkarım karşılarına.Seviyorum bu işleri arkadaş.

Kemal Unakıtan

ŞEKER FABRİKALARI İÇİN SÖYLEDİĞİ
Kar edeni de, zarar edeni de satacağız!

Kemal Unakıtan

TEKEL İÇİN SÖYLEDİĞİ
Babalar gibi satarız!

Kemal Unakıtan

PETKİM İÇİN SÖYLEDİĞİ
Ülkenin işgal altına girdiğini söylüyorlar.Gelsinler işgal etsinler!

Kemal Unakıtan

TÜPRAŞ İÇİN SÖYLEDİĞİ
Parayı veren düdüğü çalar. TÜPRAŞ'ı Ruslara satar mısın,diyorlar.Satarım arkadaş?

Kemal Unakıtan

TELEKOM İÇİN SÖYLEDİĞİ
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım,20 bin Dolar veren herkese,TELEKOM a ait Bilgileri vereceklerini söyledi.
Burada utanç verici olan, bunu ima etmek için kullandığı cümle:
Binali Yıldırım; 20 bin dolar veren kızımızı görür diyor.

LİMANLAR İÇİN SÖYLEDİKLERİ
Ne banka bırakacağız, ne fabrika, Ne de işletme. Liman da bırakmayacağız.Hepsini satacağız!

Kemal Unakıtan

VE SON
Ben Ülkeyi Pazarlamakla Mükellefim?
Tayyip Erdoğan

Düzenleyen Mehmet Ali Aşık : 30-07-2008 saat 04:53
Mehmet Ali Aşık Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön