View Single Post
Eski 07-07-2008, 21:36   #31
malbman
Ağaç Dostu

malbman's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cihan_as Mesajı Göster
Sayın malbman, amatörce çalışmanız fotoğraflarla ayrıntılı şekilde açıklamanız ve hocalarımızın katkılarıyla topraksız tarım çalışmaları belli bir noktaya geldi. Sonuçları çok merak ediyorum paylaşımlarınız için çok teşekkürler.
Sevgili Cihan takdirleriniz için sonsuz teşekkürler ama asıl takdiri hak edenler (sizin de belirttiğiniz gibi) bizi (topraksız tarımcılardan söz ediyorum) her an, her aşamada yüreklendiren; en başta sevgili Kudret Tezel, değerli tecrübelerini bizimle (len bunnar amatör, bunnardan bi nane olmaz, sorduğu soruya bak; domat kızarmadı diye soruyo herif) demeden tüm profesyonel tecrübesini bizimle paylaşan sevgili envor ve bu işi gerçekten ciddiye alan siz ve diğer arkadaşlardır. Ben de bu sırada bu teşviklerle gaza gelmiş bir kardeşinizim. Yani çok özel olmak gerekmiyor, ARKANIZDA BU KADAR DESTEK OLDUKTAN SONRA. Sonsuz teşekkürler destek olanlara. Son bir söz daha: bu siteye ilk girdiğim günlerde hemen hemen her topikte okuduğum ve slogan olduğuna inandığım bir düsturu, ben de kendime rehber aldım: Bilgi paylaştıkça büyür.

malbman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön