View Single Post
Eski 02-07-2008, 15:12   #4
Buket Aknar
Ağaç Dostu

Buket Aknar's Avatar

Giriş Tarihi: 30-03-2007
"Benim demek istediğim taşı sadece yolda gören biri, bunun için grup oluşturmasın, yoksa her konunun en yetkin kişisinin açmasını beklersek, hiç açamayız "

(Yukarıdaki mesajı ayrı olarak alıntılayamadığım için böyle yapıyorum. Kusura bakmayın.)

Çok haklısınız, bu konuda size katılıyorum. Bu şekilde olma ihtimali çok yüksek ( Hele de benim gibi taş oyma konusunda kendimi uzman saymadığım ve kendi kendimi yetiştirdiğim için doğrusu başlık açmaya cesaret edemeyeceğimi düşünüyordum ama siz yolda taşı gören deyince "Eh ben onlardan ileriyim öyleyse bu başlığı açarım dedim") ama bir de şu yonü ile değerlendirelim Forumda öyle başlıklar var. İşte ben başlığı açıyorum, benden bu kadar... Gerisi uzmanların işi diye giriş yapılmış.... Sonra okuyorsunuz gerisi bayağı bir doldurulmuş çok da güzel ve verimli bir başlık olmuş.
Hobilerimizin alt başlıkları hobilerimizin içerisinde olsa daha anlamlı olur diye düşünüyorum!Ne dersiniz? Yani önce hobilerimiz başlığı seçilsin oradan diğerlerine geçilebilinsin.

Buket Aknar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön