View Single Post
Eski 09-06-2008, 09:34   #73
şükran ünal
Ağaç Dostu

şükran ünal's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Sevgili limon, bahsettiğim sendeki yakın resimden anladığım kadarı ile yıldız yasemin cinsi. İlerki yıllarda arka bahçe girişine bazı düzenlemelerden sonra inşallah ekip deneyeceğim. Üstteki mesajda sanki benim duygularıma rehber olmuşsun . Aynen bende bütün çiçeklerimin açtığında hep bana gelsinler ve o güzellikleri birlikte soluyalım ve bahçenin tadını çıkartalım istiyorum . En çok ta kartopu, inci çiçeği ve şakayık ın açtığında arzuluyorum ama havalar tam ısınmadığından Ankara da bunların açtığında bahçede oturmak hemen hemen imkansız gibi oluyorlar. Şu anda sardunyalar, güller,hanımeli ve henüz açmayan çiçeklerimden güzellkler var ve hafta sonu büyük bir grubu çaya davet edeceğim kısmet olursa . Bu hafta sonu ne yazıkki resimleri resimleri yükleyecek zaman bulamadım. Kızımın balosu vardı ve arkadaşında kaldı, eşim de iş seyahatine gideceği için kendi hazırlıkları ve evdeki tamirat tadiletle uğraşmaktan zamanı olmadı. Bende malum beceriksiz olunca kaldı. İstanbul a gelirsem sizinle, zenfreyle tanışmayı çok arzu ediyorum. İnşallah birgün kısmet olur.

şükran ünal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön