View Single Post
Eski 09-02-2008, 00:47   #51
DivanE
Ağaçsever

DivanE's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi iklimsiz Mesajı Göster
Ve sevgili DivanE, konuyu açıp, içimize kurt düşürüp öyle ortadan kaybolmak yok Konu hakkında bayağı bir birikimin ve deneyimin var, burada bizlerle paylaş olmaz mı?
estafürüllah bir yere kaçtığım yok. Sadece tam neticeye ulaşamadığım için cevap yazmaktan çekiniyorum.

Geçen 2 hafta önce Almanadan bir miktar köklü ve aşılı gül fidanı getirtmiştim. Şu an onların büyümelerini bekliyorum. Telefonum garantiden gelir gelmez resimlerini çekip ekliyeceğim. Osiria konusuna gelince;http://www.poetschke.de isimli site ile telefonla görüştüm ellerinde şuan olmadıklarını mart nisan aylarında satış yaptıklarını söylediler ve malesef Türkiye'ye kargoları yok. Almanya'da bulunun yakınlarım vasıtası ile getirtmeye çalışacam. Bu salı bir yakınım gelecekti ama almanların eli kargoda o kadar yavaş ki almanya içinde bile 10 günde anca kargo elinize ulaşır dediler ve zaman kısıtlamasından dolayı yine gelemiyor değilse 3 kök getirtecektim. Hasılı velkelam sözün özü almanyadaki üreticilerle irtibat kurmaya çalışıyorum Allah nasip ederse en kötü mart nisan aylarında Türkiye'ye getirme şansım olacak. Ben bir garip öğrenci olduğum için. Maddi kaynaklarım yetersiz olurda getirme durumu kesinleşirse burdaki üyelerimize duyuru yaparak isteyen arkadaşların listesini ve kargo masrafları içinde tutarını alıp getirtmeye çalışacağım. İnş Allah muhaffakkılar.

Saygılar...

Düzenleyen DivanE : 09-02-2008 saat 12:05
DivanE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön