agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2018-2019 Tohum Paylaşım Etkinliği (http://www.agaclar.net/forum/2018-2019-tohum-paylasim-etkinligi/)
-   -   Tohum kargoları size doğru yola çıktı, aldığınızı haber verir misiniz? (http://www.agaclar.net/forum/2018-2019-tohum-paylasim-etkinligi/42962.htm)

Tolga Özmeral 23-02-2019 14:31

Merhaba,
Bugün öğlen ben de kargomu teslim aldım.
Sayın paylaşımcılara ve emeği geçen herkese teşekkür eder verimli bir sezon dilerim.

Not: Zarfın içerisinden Sayın Milla'nın bazı üyelerimizden talep ettiği (epey bir çeşit) tohum poşeti de ekstra olarak çıktı. Bu durum bir karışıklık sonucumu oldu ya da duruma böyle bir çözüm mü bulundu bilemedim.
Bizim bahçemiz bu kadar çok çeşit için epey küçük. Ancak ortada bir karışıklık yoksa, gelen tüm tohumlar çevremizdeki bahçelerde çimlenecek ve heba olmayacak. söz veriyorum.
Tekrar teşekkür ederim.

coskun8553 23-02-2019 14:48

Kargo takip numarami öğrenebilir miyim ? Coşkun Karaosman

Güler 23-02-2019 15:10

Sayın TMC, tohum poşetlerinden agaclar.net çıkartmaları ve kitap ayraçlarının çıkmamasının suçlusu benim.
Eşim rahatsızdı çalışmalara katılmak için İstanbul'a gelmek çok apar topar oldu ve çıkartmaları unuttum, ama arabanız bayağı sükseliydi.....

malina 23-02-2019 16:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi coskun8553 (Mesaj 1560163)
Kargo takip numarami öğrenebilir miyim ? Coşkun Karaosman

Tohum gönderdiklerimiz listesinde var mısınız?

dobipa 23-02-2019 16:11

Tohumları henüz ulaşmayan arkadaşlara acil teslimiyetler dilerim.

Biz kargoları alanlar çocuk gibi mutluyuz :p

Dağıtımlar başlamadan önce poşetlerden kaçar tohum çıkacak diye geyik yapıyorduk. Ortalama tüm poşetler benzer sayıda tohum içeriyordu. Sonra sayın @TCM nin "kocaman" poşetini görünce bir heyecanlandım ama oda standart sayıda yollamış yinede çok sevindim zira hiç göndermeyecek sanmıştım :p Hediye arabayı gerçekten hak etmiş Allah kaza bela vermesin :)

Ama sayın @YeşimM in hakkını yememek lazım. Tohum poşetinde gerçekten çok bol kepçe davranmış hepsi ekilirse koca bahçe doldurur. Sayamadım kaç tane vardı poşette.

Diğer arkadaşları da unutmayalım, Sayın @bahcedenn @Muda @incirli @MeyveliTepe @malbman @sernur @Dutlubahçe ve @Atilgan hepinize tohumlar için bolca teşekkür ederim.

Etkinlik için emek veren herkesede ayrıca teşekkürler. Elleriniz dert görmesin.

Not:Bu arada biz kişileri etiketleyemiyoruz galiba bayağı uğraştım ama bbcode eklenmemiş veya bulamadım.
@dobipa

kavil 23-02-2019 16:13

Dün öğleden sonra kargoyu teslim aldım. Emeği geçen herkese teşekkürler, bol hasatlı güzel kokulu, lezzetli, doğal meyveler sebzeler çiçekler diliyorum herkese tekrardan teşekkürler.

alıcan 23-02-2019 16:39

tohum paketimi bugün teslim aldım emeği geçen tüm arkadaşlar sonsuz teşekkür edeiyorum

malina 23-02-2019 16:42

1 Eklenti(ler)
Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi dobipa (Mesaj 1560172)
Sonra sayın @TCM nin "kocaman" poşetini görünce bir heyecanlandım

Tahmin ettik :)

Arkadaşlar çok heyecanlanmasın diye (tabii biraz da erzağım(!) bittiği için) önlem aldık. :)
Her poşetten biraz biraz :)

Şekilde önlemi görüyorsunuz:
Eklenti 687606

malina 23-02-2019 16:43

Hmmmm, fotoğrafa tekrar bakınca, irilerini seçmişim gibi duruyor :)

hanifeceliktas 23-02-2019 17:03

Merhaba, bugün kargomu aldım heyecanla, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, emeklerinize sağlık, inşallah önümüzdeki yıla çoğaltıp ben de sizlerle paylasacagim.

OSMAN45 23-02-2019 17:12

Tohum Paylaşım Etkinliği

İyi ki önlem:) aldınız sayın Malina, gördüğümde naylonlarını patlatacağını düşündüm. Kargo şirketi de extra ücret talep edecekti. Size afiyet olsun:)

Gerçekten doktor bey bu nedenle ve tam AOF sınavları esnasında tohum doldurma işlerini yaptığı için arabayı çoktan hak etmişti:)

Her şey gönlünüzce olsun.

dongyul 23-02-2019 17:27

Bende kargomu aldım çok teşekkür ederim herşey için. Bazı arkadaşlarım bol bol ve çeşit çeşit tohumlar eklemişler gerçekten çok mutlu oldum.

Ayrıca sayın TCM; ispir fasulyesi için çok teşekkür ederim yemeklik bile göndermişsiniz ^^

güreri 23-02-2019 21:02

Ben de kargoyu dün öğle saatlerinde teslim aldım. Emeği geçen, tohum gönderen herkese çok teşekkür eder, bereketli bir sezon geçirmenizi dilerim.

MeyveliTepe 23-02-2019 21:03

Benim tohum paketim de dün gelmiş, bugün gidip aldım. Herkese çok teşekkür ediyorum.

TCM 23-02-2019 21:31

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi dongyul (Mesaj 1560192)
Bende kargomu aldım çok teşekkür ederim herşey için. Bazı arkadaşlarım bol bol ve çeşit çeşit tohumlar eklemişler gerçekten çok mutlu oldum.

Ayrıca sayın TCM; ispir fasulyesi için çok teşekkür ederim yemeklik bile göndermişsiniz ^^

Herkese yarımşar size ise özellikle bir kilo göndermiştim. Anlaşılan o ki, Lojistik Merkezi el koymuş, tanzim satış istasyonu açacaklar herhal.

hasan7319 23-02-2019 21:36

paket bugün elime ulaştı.tercih edilenden fazla tohum vardı.hepinize çok teşekkür ederim

onur45 23-02-2019 21:53

Kargomu aldım.Emeği geçenlere teşekkürler.

meminaydin 23-02-2019 22:26

Bende tohumlarıma kavuştum. Herkese teşekkür eder, verimli bir sezon dilerim.

TCM 23-02-2019 22:40

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi bahcedenn (Mesaj 1560089)
Merhaba sevgili TCM, Baktım ki hemencecik beni taca atıp ABD'ye göndermişsiniz, ben de size çok istediğiniz arabacığı göndereyim dedim. Özetle arabayı sevgili Malina değil, hoş bir anı olsun diye sizin de mizah anlayışınıza güvenerek ben gönderdim... Yalnız içinize mi doğdu bilmiyorum ama ABD'ye değil de inşallah Avrupa'ya gidebilirim. Yalnız hiç sevinmeyin. Avrupa'ya gidebilirsem asıl o zaman kimse tutamaz beni. :D:D İnadına, daha da çok tohum paylaşırım.

Büyüklerimizden gelmeyeceğini anlamalıydım zaten. Ne yüzsüzlükse benimki üç yıl önce de araba istemişim, onlar gönderse üç yıldır gelirdi. Neyse, araba için çok sağolun, sol çamurluk değişmiş ama olsun, düşünmeniz yeter.
Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1560165)
Sayın TMC, tohum poşetlerinden agaclar.net çıkartmaları ve kitap ayraçlarının çıkmamasının suçlusu benim.
Eşim rahatsızdı çalışmalara katılmak için İstanbul'a gelmek çok apar topar oldu ve çıkartmaları unuttum, ama arabanız bayağı sükseliydi.....

Suçlu ne demek, takılıyorum sadece. Arabamız güzel, sağolsun @ bahcedenn ama komple boyalı çıktı araba, Avrupa ya gittiğinde Almanya dan bi tane yıldız gönderir artık.
Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi dobipa (Mesaj 1560172)
...Dağıtımlar başlamadan önce poşetlerden kaçar tohum çıkacak diye geyik yapıyorduk. Ortalama tüm poşetler benzer sayıda tohum içeriyordu. Sonra sayın @TCM nin "kocaman" poşetini görünce bir heyecanlandım ama oda standart sayıda yollamış yinede çok sevindim zira hiç göndermeyecek sanmıştım :p Hediye arabayı gerçekten hak etmiş Allah kaza bela vermesin :)...

Yukarıda dediğim gibi ben herkese üçer kilo tohum gönderdim ama idare bir kısmını yemiş, idare etcez artık, yapacak bir şey yok..

TCM 23-02-2019 22:42

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 1560183)
Hmmmm, fotoğrafa tekrar bakınca, irilerini seçmişim gibi duruyor :)

Sevgili şefim, bu sene kuru fasulyenin küçük, sırık ve daha lezzetlisini buldum. Nasip olursa ilk kez deneyeceğiz, içişleri bakanı da lezzetine onay verirse paylaşımda bulunayım. Siz de talep edin, döküm tencerede mmmm...

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi OSMAN45 (Mesaj 1560190)
İyi ki önlem:) aldınız sayın Malina, gördüğümde naylonlarını patlatacağını düşündüm. Kargo şirketi de extra ücret talep edecekti. Size afiyet olsun:)

Gerçekten doktor bey bu nedenle ve tam AOF sınavları esnasında tohum doldurma işlerini yaptığı için arabayı çoktan hak etmişti:)

Her şey gönlünüzce olsun.

Teşekkürler Osman Bey, sağolsun @bahcedenn, ama araba çalıntı çıktı, olsun düşünmesi yeter..

Bu arada sanırım ekip sizi deşifre etmiş, aynadaki yansımaya dikkat.

Güz dönemini 3.29 not ortalaması ile bitirdim. Yeni dönemde 'tarla bitkileri' falan var, herhalde daha zevkli geçecek.

@ Musa Gündoğan ilave tohumlar için çok teşekkürler.
@ mirzaramiz teşekkürler..

Şu sıralar forumu gereksiz mesajlarla doldurduğumu düşünüp bir süre STAND BY konumuna geçmeyi düşünüyorum, zaten arabanın da aküsü bitti, neyse düşünmesi bile yeter...

Sevgilerimle...

dobipa 23-02-2019 22:57

Aman sakın iletişimi koparmayın.
Sadece neşesi yerine gelsin diye sizin mesajları bekleyen kullanıcılar var. Gördükçe gülüyoruz var olun :)

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi TCM (Mesaj 1560224)
Şu sıralar forumu gereksiz mesajlarla doldurduğumu düşünüp bir süre STAND BY konumuna geçmeyi düşünüyorum, zaten arabanın da aküsü bitti, neyse düşünmesi bile yeter...

Sevgilerimle...

alibuba84 24-02-2019 01:25

Kargom ulaştı, bu vesile ile emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum iyi ki varsınız..

pupa.baski 24-02-2019 06:39

Kargoyu cumartesi günü aldık :) etkinliği organize eden, tohumları paylaşan herkese çok teşekkürler. Umarım bir sonraki sefere daha çok tohum paylaşma imkanımız olur. Sevgiler

levinlusin 24-02-2019 09:51

Bir çok arkadaşın yoğun emek harcayarak gönderdikleri tohum paketi elime geçti. Herkese çok teşekkürler.

pulibet 24-02-2019 11:15

Tohumlarıma bende kavuştum. Emeği geçen herkese teşekkürler. Tüm yetiştiricilere anneciğimin değimiyle " afatsız " bir sezon dilerim. Nice paylaşım senelerine dileğiyle.

orucoğlu 24-02-2019 14:10

tohum

Kargomu teslim aldım.Emeği geçen bütün arkadaşların eline emeğine sağlık.Bereketli bir yıl olur İnşallah.Herkese kolay gelsin.

malina 24-02-2019 15:43

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi TCM (Mesaj 1560224)
Şu sıralar forumu gereksiz mesajlarla doldurduğumu düşünüp bir süre STAND BY konumuna geçmeyi düşünüyorum

Size eşlik ediyorduk; kendimizi suçlu hissettirmeden "STAND BY konumuna" geçseydiniz :)

Ardacal 24-02-2019 16:31

Tohumlarımı aldım. Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim..

Ardacal 24-02-2019 16:38

Teşekkür

2 Eklenti(ler)
Canyücel Pembe domates ve Kapya Biber tohumlarımı ektim.. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.. Elinize emeğinize sağlık...Umarım hepimiz için bereketli bir yıl olur.

Eklenti 687648

istcallst 24-02-2019 17:33

1 Eklenti(ler)
Sayın Kenger,
öncelikle ayırdığınız hediye tohumlar için çok teşekkürler. Poşettin üstünde dereotu ve reyhan yazıyor, fakat 3 çeşit tohum var, üçüncü çeşit nedir acaba?

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 17:01.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024