agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2018-2019 Tohum Paylaşım Etkinliği (http://www.agaclar.net/forum/2018-2019-tohum-paylasim-etkinligi/)
-   -   Tohum kargoları size doğru yola çıktı, aldığınızı haber verir misiniz? (http://www.agaclar.net/forum/2018-2019-tohum-paylasim-etkinligi/42962.htm)

Mete Sinan 22-02-2019 17:48

Merhaba, ben de tohumlarımı aldım. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Büyük fedakarlıklar yapılmış. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

evat 22-02-2019 17:49

Teşekkürler tohumlarımız geldi cok şükür. Umarım misliyle karşılık verebiliriz😁

remus2 22-02-2019 17:51

1 Eklenti(ler)
Herkese tek tek teşekkürler, tohumları olabildiğince koruyup çoğalmaya çalışacağım.
Bir adet fazla tohum gelmiş -Resulgur- (Barkod:5721) tekrar geri gönderebilirim cevabınızı bekliyorum.

meeteine 22-02-2019 17:55

Tohumlarımı bu akşam aldım, çok mutlu oldum. Bu ciddi organizasyona emek veren herkese çok teşekkür ederim. Dilerim seneye karşılığını verebilirim.

elp 22-02-2019 17:56

Kargomu teslim aldım, vakit ayırıp emek veren herkese teşekkür ederim.

Meraklıdr 22-02-2019 18:05

Tohumlarım geldi ve beni çocuklar gibi sevindirdi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Ben de bu emeğe elimden geldiğince karşılık vereceğim. Becerebilirsem bütün yetiştirme aşamalarını ve üretebilirsem de mahsullerini sizlerle paylaşacağım. Sevgiler 😊🤗

h_dogan 22-02-2019 18:36

2 Eklenti(ler)
Ben de tohumları bugün teslim aldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim 😊

sernur 22-02-2019 18:37

Tohum paketlerimi bu gün teslim aldım.Tohumların yetiştirilip,elimize ulaşmasına kadar emeği geçen bütün arkadaşlarıma minnettarım çok teşekkürler.Hepimize sağlıklı verimli ve güzel bir üretim yılı diliyorum.

Yerel bahçem 22-02-2019 18:37

Tohumlar elime ulaştı. Nasıl güzeller, bakmaya, incelemeye doyamadım :) Ekimden, dağıtıma kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bereketli bir yıl olmasını dilerim. Sevgili yöneticilerimiz, iyi ki varsınız. Sağolun varolun.

Atilgan 22-02-2019 18:43

Bende tohumları teslim aldım. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim

knamre 22-02-2019 18:44

Benim kargomda geldi. Herkesin ellerine, yüreğine sağlık. İnşallah gelecek sezon tohum paylaşabilenlerin arasında olacağım. Sayın KENGER gönderdiğiniz kısa acı biber tohumu poşeti içinden 2 ayrı poşet çıktı. Düzeltilmesi gereken bir durum varsa yardımcı sizden haber bekliyorum.

malina 22-02-2019 18:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi knamre (Mesaj 1560035)
Sayın KENGER gönderdiğiniz kısa acı biber tohumu poşeti içinden 2 ayrı poşet çıktı.

Kime gönderilmesi gerekiyormuş, etiketinde kimin adı ve ne tohumu olduğu yazıyor?

malina 22-02-2019 18:49

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Yerel bahçem (Mesaj 1560032)
Tohumlar elime ulaştı. Nasıl güzeller, bakmaya, incelemeye doyamadım :) Ekimden, dağıtıma kadar emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bereketli bir yıl olmasını dilerim. Sevgili yöneticilerimiz, iyi ki varsınız. Sağolun varolun.

Atladığınız bir yer var :)

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 1559554)
Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Muda (Mesaj 1559517)
Tüh ilk beşe girememişiz. Bazı tohumları arkadaşlar paylaşınca ben paylaşmamıştım. 14 çeşit tohumdan 300 civarı talep 205 geçerli talep. Sağlık olsun. Ödül olduğunu bilseydik biraz daha çalışırdık. Ancak 6. olabilmişiz. Bir gün bizim de bir aşı cantamız olur. Bazı tohumlar bize kaldı. Sn. Bahçedenn çıtayı o kadar yüksek tutuyor ki yetişmek zor. 2014 yılı paylaşımı 1995 poşet tohum.

Bu kadar vicdandan sonra kağıtları tekrar elime alıp inceledim... 200 tohumu aşan iki kişi var; Muda ve yerel bahçem.

Bahcedenn İstanbul'da olduğuna göre ona tekrar yapabilirim, yerel bahçem de Üsküdar'da. İsterse ona da yaparım. O zaman bahcedenn'in bahçe çantasını Muda'ya gönderirsem, işlem tamam :)

malina 22-02-2019 18:53

Bazı arkadaşlar talep listesine ekledikleri tohumların dışında, hediye tohum da göndermişlerdi. Onları da sizlere gönderdik. Bu tohum poşetlerini etiketsiz ve barkodsuz olmalarından tanıyabilirsiniz.

lfkaya 22-02-2019 18:56

Merhaba benimki geldi teşekkürler

Kenger 22-02-2019 19:00

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi knamre (Mesaj 1560035)
Benim kargomda geldi. Herkesin ellerine, yüreğine sağlık. İnşallah gelecek sezon tohum paylaşabilenlerin arasında olacağım. Sayın KENGER gönderdiğiniz kısa acı biber tohumu poşeti içinden 2 ayrı poşet çıktı. Düzeltilmesi gereken bir durum varsa yardımcı sizden haber bekliyorum.

Sn. knamre,
Çok tohum poşetlediğim için hatırlamıyorum neden iki poşet koyduğumu.
Ama büyük olasılık tek poşetteki miktar gözüme az görünmüştür (tohumları talepler girilmeden önce poşetlemiştim).

sinanpls 22-02-2019 19:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Sezerakk (Mesaj 1559987)
Tohumlarını alan sayın üyeler ve kıymetli etkinlik yöneticilerimiz,

Geçerli tohum taleplerim ile gelenleri karşılaştırdım. Sadece Sn. Musa Gündoğandan talep etmiş olduğum biber tohumlarım elime ulaşmadı. Sn. Musa Gündoğan ile görüştüm özellikle hazırlayıp gönderdiğini belirtti. Birilerinin torbalarına karışma ihtimali yüksek. Rica etsem kontrol edilebilir mi ? Herkese teşekkür ederim.

Sayın Sezerakk size özel mesaj olarak yazdım tohumlarınız isim benzerliğinden dolayı bana gonderilmiş, adres bilgilerinizi göndermenizi bekliyorum sizi en kısa sürede tohumlarınızla buluşturmayı arzu ediyorum.

malina 22-02-2019 19:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Kenger (Mesaj 1560043)
Ama büyük olasılık tek poşetteki miktar gözüme az görünmüştür (tohumları talepler girilmeden önce poşetlemiştim).

Güler de hatırlıyor bunu. 6000 tohum poşetiyle boğuşurken, bunları tek poşette toplamak gereksiz geldi... :)

Kenger, size de ayrıca bu adaletli dağıtım uğraşınız için teşekkür ederiz :)

Güler 22-02-2019 19:08

Evet bazı poşetlerde aynı poşet içinde biri barkodlu diğeri barkodsuz görünüşte aynı cins olan tohum paketleri vardı.
Tohumun az olduğu düşüncesi ile ilave edilmiş olduğunu düşündük.

sinanpls 22-02-2019 19:09

Kargomu aldım, uzun suredir bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Emeği geçen tüm dostlara çok teşekkur ediyorum. Böyle güzel bir topluluğun içerisinde yer almaktan dolayı çok mutluyum. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

yurtsever 22-02-2019 19:23

Benimkilerde geldi.Üstelik eksiği yok fazlası var.Geçen yıl sayın Birnefestoprak'tan talep ettiğim ama malum sebeplerle gönderilemeyen 'Diyarbakır Sürme 'de geldi.Başta forum yetkilileri olmak üzere, gösterdiği hassasiyet nedeniyle sayın Birnefestoprak ve tüm paylaşımcılara teşekkür ederim.

CheNell 22-02-2019 19:23

Tohumları aldım. Gönderen, aracılık eden herkese bu karşılıksız paylaşımları için teşekkür ediyorum.

TCM 22-02-2019 19:38

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Musa Gündoğan (Mesaj 1559891)
@TCM bu arada hediyelerde peçete çıkmadı :) :) dediğiniz gibi telefonlu olanı tercih etmeliydim :) :) tühh :)

Tüketici hakem heyetine şikayet edin, görselde-reklamda ne varsa onu göndermek zorundalar. Oraya gitmenize dahi gerek yok, internet üzerinden başvurabiliyorsunuz.

malina 22-02-2019 19:44

Masa örtüsü satan firma onun için mi altına, masa dahil değildir diye not yazıyor :)

Hiç akıl etmedim :)

Aslında kırmızı kılıflı telefonu verebilirdim, nasıl olsa sadece mutfak saati olarak işe yarıyor :)

unalby 22-02-2019 20:06

Tohumlar ulaştı, paylaşanlara teşekkür ederim. Bu etkinliği düzenleyip, aylardır uğraşanlara çok çok teşekkür ederim....

bademu 22-02-2019 20:07

kargom bana ulaştı. emeği geçen herkese teşekkürler.

Sezerakk 22-02-2019 20:13

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Sezerakk (Mesaj 1559987)
Tohumlarını alan sayın üyeler ve kıymetli etkinlik yöneticilerimiz,

Geçerli tohum taleplerim ile gelenleri karşılaştırdım. Sadece Sn. Musa Gündoğandan talep etmiş olduğum biber tohumlarım elime ulaşmadı. Sn. Musa Gündoğan ile görüştüm özellikle hazırlayıp gönderdiğini belirtti. Birilerinin torbalarına karışma ihtimali yüksek. Rica etsem kontrol edilebilir mi ? Herkese teşekkür ederim.

Sn. Sinanpls benimle iletişime geçti. Kendisi tohumları gönderecek. Herkese teşekkür ederim :)

Yerel bahçem 22-02-2019 20:16

Sayın Malina yanlış anlamadıysam ben hediye mi kazandım ? Eğer öyleyse çok mutlu olurum :) Tabi ki isterim :))) Çok teşekkür ederim.

aziztoprak 22-02-2019 20:20

Fazla sayıda tohum talep ettiğim için aslında utanıyorum ama sormadan edemeyeceğim.:) En çok istediğim tohumlardan "selluka" yı göremedim. Sn. istacallst acaba gönderemedi mi? "seluka izmir sarmaşığı-istcallst". Tekrar herkese teşekkürler.

chelik26 22-02-2019 20:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi h_dogan (Mesaj 1560030)
Ben de tohumları bugün teslim aldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim 😊

Resim gözüme ilk çarptığında Veli Göçerin yaptığı binalar zannettim :)))

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 19:34.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2021