agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2014-2015 Tohum Paylaşım Etkinliği (http://www.agaclar.net/forum/2014-2015-tohum-paylasim-etkinligi/)
-   -   Kargosunu alanlar (http://www.agaclar.net/forum/2014-2015-tohum-paylasim-etkinligi/36044.htm)

Cennet Bahçesi 04-12-2014 13:11

Merhabalar,

Kargom biraz önce elime ulaştı (3 TL). Talep ettiklerim iki eksikle geldi. Başarıyla büyüttüklerimle gelecek yıl paylaşımcı olmayı ümit ediyorum. Harika bir organizasyon. Emeği geçen herkese binlerce teşekkürler. Her yıl artması, çoğalması dileğiyle.

Melih Bakırlıoğlu 04-12-2014 13:27

Kargom şimdi geldi, emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim. İnşallah bu sene yetiştirmeyi becerebilirim. :)

Muda 04-12-2014 13:42

Benim kargom da biraz önce geldi. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Umarım hepimiz istediğimiz gibi ürünler yetiştirerek daha fazla katkı sağlayabiliriz.

hanımeli 04-12-2014 13:46

Bende kargomu aldım,teşekkürler ağaçlar net,tohum paylaşan,çıkar gözetmeksizin bu tohumları bir araya getirip tek tek herkese ulaştıran tüm yetkililere teşekkürler,yalnız benim paketimden benim gönderdiğim tohum poşeti çıktı bahçedenn adlı üyenin poşeti bena geri gelmiş,bir karışıklılkmı oldu yoksa talebinimi geri çekti,bilgilendirirseniz sevinirim.herkese bol hasatlı bir sezon diliyorum.

alef blue 04-12-2014 13:54

simdi aldim kargomu cok tesekkurler herkese heyecandan acamadim henuz (((: 7.98tl aldilar benden ama ): istanbul ici boyle dedi, bizim burdaki yurtici subesi baya sahtekar gerci onlar yapmistir neyse olsun bebeklerim icin deger tekrar cok tesekkurler herkese ^-^

duzeltme: bugun geldiler faturayla, 3 lira istedi, fazla almistiniz teslim ederken deyince geri verdi 5 lirayi anlasmaliymis demek dedi, benim de sucum neden soylemediysem, neyse duzelteyim de hakkini yememis olayim yurtici kargonun (:

Selçuk Boz 04-12-2014 14:04

Az önce tohumlar Yurtiçi Kargo vasıtasıyla elime ulaştı. Bu süreçte emeği olan herkese teşekkür ederim.

yörükbeyi03 04-12-2014 14:40

Heyacanla beklediğim tohumlar geldi kargo ücreti 4 tl verdim.Ne kadar emek verildiğini zarfı açınca görebiliyorsunuz.Sayın atilgan1,akçabardak,hanımeli,meyvelitepe,nkutsay,h eyyamola,ismailkuzucu,sevoş,tcm,bahçeden,birnefest oprak,tilkimete,pares,esgül73,selçukboz,incirli,om a1453,yağmur ve oz26.Zahmetinize ve emeğinize teşekkür ederim.Tohum paylaşım etkinliğinde bütün emeği geçenlerin eline sağlık.Ağaçlardan dökülen yaprakları poşetleyip çöpe koyan komşulara,yaprakları kompostlamam ilginç geliyor.Bense bunu birilerinin yapması gerektiğini düşünüyorum.En azından çocuklarımızın farkındalığını artırmak amacıyla.Kimbilir belkide yapılan bütün bu gayretler kelebek etkisi yapar seneler sonra ,insanlar boş buldukları her toprak parçasında birşeyler yetiştiriler.

uyap 04-12-2014 14:51

Tohumlar biraz önce elime geçti. Taleplerimi karşılayan sn. Bahcedenn, sn. Selçuk Boz, sn. Heyyomola ve sn. Akçabardak' a çok teşekkür ederim siźe zahmet verdim. Tabii ki tohumları tek tek zarflayıp gönderen agaclar.net üyelerine de sonsuz teşekkürler. Emeğinizin karşılığını nasıl öderim bilmiyorum.

vildan25 04-12-2014 14:59

Kargomu bugün aldım. Emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum.

akçabardak 04-12-2014 15:01

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi uyap (Mesaj 1338242)
Tohumlar biraz önce elime geçti. Taleplerimi karşılayan sn. Bahcedenn, sn. Selçuk Boz, sn. Heyyomola ve sn. Akçabardak' a çok teşekkür ederim siźe zahmet verdim. Tabii ki tohumları tek tek zarflayıp gönderen agaclar.net üyelerine de sonsuz teşekkürler. Emeğinizin karşılığını nasıl öderim bilmiyorum.

Onlara hayat vererek ödemiş olursunuz.

Orcn 04-12-2014 15:17

Ben de tohumlarımı bugün öğlen teslim aldım. Emeği geçen herkese ve paylaşımcılara çok teşekkür ederim.

Bir sonraki etkinlikte tohumlardan paylaşmak ümidiyle...

yağmur 04-12-2014 15:26

Kargomu az önce teslim aldım ve hemen açtım. Sayın malina'nın çok talep etmekle ilgili sözlerine hak verdim. Geçen seneki etkinliğe de katılmıştım ve tohum paketleri oldukça mütevaziydi. Bu sene tane olarak değil bol bol konulmuş tohumlar. Detaylı inceleme fırsatı bulamadım ama gördüğüm bir paketteki biber tohumu 100 e yakın sanırım. Bol bol konulmuş çok paket var. Ben en fazla 10 tohum gelir diye düşünmüştüm. Bahçesi olan tanıdıklara dağıtacağım mutlaka.

Tohum paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca bu paketlerin elimize ulaşması sürecinde emeği geçen herkese de çok teşekkürler.

Andora 04-12-2014 15:27

Dört gözle beklediğim tohumlarımı az önce teslim aldım, 5 tl. ödedim, zarfı evde açacağım ki bu heyecanın tadını rahat rahat çıkarayım :D Herkese teşekkür ederim, haklarınızı helal ediniz, benden yana da helal olsun...

efeege 04-12-2014 15:52

bu gün evde bulunamayacağımdan kargoyu kendim gidip şubeden teslim aldım.
şimdi sabırsızlıkla açıp incelemeyi düşünüyorum önce kargomu aldığımı bilgilendirmek
istedim.
burada tohumları yetiştirip paylaşan. hazırlayıp bizlere ulaştıran tüm arkadaşlara sonsuz minnettarım. emeklerine ellerine sağlık.
bu yıl çok isteyipde büyük aksiliklerden dolayı tohum alıp da gönderememenin üzüntüsüyle. önümüzdeki yıl sağ olduğum müddetçe paylaşımda bulunmak istiyorum.

ayrıca gelen benim nazarımda altın kıymetinde olan tohumların bir tanesini ziyan etmeden yetiştirmek bütün ümidim.
hakkınızı helal edin.

salihcan 04-12-2014 16:11

Ben bugün Yurt İçi Kargoyu Aradım kargom Bağlarbaşı şubesindeymiş yani hala kargoya verildiği yerdeymiş bu durum normal mi

alef blue 04-12-2014 16:14

sayin heyyamola'dan gelen limon kokulu feslegenin ciceklerini kirintiladim biraz once tohumlarini almak icin, aman bu nasil guzel bir kokuuu limona bu kadar benzeyecegini hayal bile edemezdim, hemen kucuk bir kabin ayarlayip yetistirmeye baslayacagim bu guzelligi ^-^

jamak 04-12-2014 16:20

Tohumlar elime ulaştı, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim...

Zafer İnandıklı 04-12-2014 16:31

Son parti tohumlar bu gün yurtiçi kargo'ya verildi.
Gönderim tamamlanmıştır.

burak.kotan 04-12-2014 16:40

Kargo bugün geldi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Limonik 04-12-2014 17:25

Kargomu teslim aldım. Tüm paylaşımcılara şahsım adına teşekkür ederim. İnanın çocuk gibi sevindirdiniz, sizin de hep sevinmeniz dileğiyle...

Tohumlarımı ekmek ve seneye de paylaşıma katılmak için sabırsızlanıyorum.

blackice 04-12-2014 18:37

tohumlarım bugün elime ulaştı.Bu organizasyona vesile olanlara tohum paylaşan dostlara çok teşekkürler.umarım bende seneye paylaşabilirim tohum alarak

Coskun4216 04-12-2014 18:40

Kargomuz bugün geldi. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

oma1453 04-12-2014 18:41

Ben de kargomu almış bulunuyorum. Ve yine bu sene de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Umarım hepimize başarıyla tohumlarımızı çimlendirip yetiştirmek nasip olur.

dexar 04-12-2014 19:11

etkinlik bünyesindeki tohumlar an itibarı ile elime ulaşmıştır.emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum.ALLAH hepinizden razı olsun.
Saygılar

Karena 04-12-2014 19:14

Teşekkürler

1 Eklenti(ler)
Az önce dünyanın en değerli şeyleri olan tohumlarımıza kavuştuk. Kızım ve ben çok mutlu olduk. Tohumlarını bizlerle paylaşan, alınterini eksik etmeyen herkese sonsuz şükranlarımızla.
Umarım seneye bizlerde paylaşımcılar arasında yer alabiliriz.
Herşey gönlünüzce olsun.

Derya Yıldız 04-12-2014 19:18

Bende Tohum kargomu aldım bugün. Çok güzel paketlenmiş hepside özenle.. Yetiştiren, uğraşıp tohum alan, paketleyip gönderen herkese çok çoook teşekkür ederim. İnşallah bu sene kuru kuru teşekkürle kalmayıp bizzat bende gönderen olarak katılabilirim bu etkinliğe.

bahcedenn 04-12-2014 19:44

Sn. birnefestoprak'ın paketi elime ulaştı bugün. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Sabahat Demirci 04-12-2014 19:52

Tohumlarım Elime Ulaştı...

Sevgili Agaclar.net dostları;

Bugün çok mutluyum. Hazinelerim, sarı zarfla geldi. Çok teşekkür ederim.
Önce;
- Agaclar.net’ de emeği geçenlere.Sizleri bana tanıştıran, evlerinizde-bahçelerinizde-balkon ve teraslarınızda bana gezdirme fırsatı verdiği için. Ayrıca sizlerin bilgi, deneyim ve tecrübelerinizden yararlandırdığı gibi, bir de tohumlarınızı benimle paylaştırdığı için.
- Tohum Paylaşım Etkinliği etkinliğinin fikrini ortaya koyanlara ve emeği geçen “Meyveli Tepe” ’ ye.
- Benimle zenginliklerini paylaşan ve emeği geçen başta Meyveli Tepe, İsmail Kuzucu, Selçuk Boz, akçabardak, sevoş, h dogan, sakagun, SDurul, Tilki Mete ve Esin’e.
Hepinize tekrar teşekkür ederim. Gönüllerinizdeki çiçekler, hiç solmasın.

:eek::eek:

Tilki Mete 04-12-2014 20:12

Sn Sabahat demirçi ben teşekkür edrim taha çok tohum göndermek isterdim ama yoğun bir sene zor sınavlar ugraşma vaktim yoktu , amaa sanki çok önemli ve çok merak ettiğim biri eksik büyük emeklerinden dolayı SN MALİNA , A NORMAD , KELEBEK CALISI ve ana merkez e bende sizin adınıza ve kendi adıma teşekkür ediyorum

Murat_Gezer 04-12-2014 20:44

Kargomu aldım

1 Eklenti(ler)
Bayram çocuğu gibi sabırzlıkla beklediğim sizlerin yoğun emeklerle yetiştirip özenerek paketlediğiniz çeşit çeşit tohumlarım bu akşam 8 civarında elime ulaştı.
Bu fikri ortaya atan ve ayrıca paylaşımcı olarak katılan Meyvelitepe arkadaşıma,tohum paketlerini bir an önce yeni sahiplerine ulaştırmak için gece gündüz çalışan Güler,A_Nomad,Zafer İnandıklı,Malina ve Nilgün’e,özenerek zahmetlerle yetiştirdikleri çiçek,bitki ve sebzelerden elde ettikleri tohumları cömertçe paylaşan gönlü zengin Meyvelitepe,Akçabardak,Atılgan,Bahçedenn,Coskun421 6,dağsa_reklam,guppy,hanımeli,heyyamola,incirli,is mail kuzucu,nkutsay,oma1453,oz26,SDurul,Seabert74,Selçu k Boz ve TCM rumuzlu arkadaşlarımın hepsini bu etkinliği başarıyla gerçekleştirdikleri için ayrı ayrı canıgönülden tebrik ediyor ve şükranlarımı sunmak istiyorum.Allah sizden razı olsun.
Elime geçen tohumlardan yetiştireceğim ürünlerin tohumlarını bende önümüzdeki sene paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:05.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024