agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   2014-2015 Tohum Paylaşım Etkinliği (http://www.agaclar.net/forum/2014-2015-tohum-paylasim-etkinligi/)
-   -   Kargosunu alanlar (http://www.agaclar.net/forum/2014-2015-tohum-paylasim-etkinligi/36044.htm)

Güler 02-12-2014 16:57

Kargosunu alanlar

Sevgili arkadaşlar, tohumları zarflarına yerleştirme ve zarfların kapatılması bu gün bitti.
Beraberce güzel bir çalışma yapmanın keyfi içindeydik.
Zarflarının Aras Kargo ile gönderilmesini isteyen arkadaşların zarflarını bugün Aras Kargo'ya verdim, lütfen takip edin.

Tohumlarınızın yeşermesini ve sizlere bol ve güzel meyveler-sebzeler-çiçekler vermesini dilerim.

ilknur- 03-12-2014 12:09

Kargosunu alanlar

Herkese merhaba,

Az önce kargo geldi ve tohumlar ulaştı, bu süreçte emeği olan herkese teşekkür ederim.

A_NOMAD 03-12-2014 12:23

Ptt kargo ile gönderim bekleyen arkadaşların kargoları da yola çıktı ;)

Zafer İnandıklı 03-12-2014 12:43

170 Adet tohum paketi yurtiçi kargo'ya dün teslim edildi.
Başarılar, bereketli hasatlar dilerim.

hcorak 03-12-2014 13:03

Merhabalar tüm Ağaçlar,net gönüllü çalışanlara ve üyelerine. Bugün okadar mutluyum anlatamam okadar duygulandımki tarifi imkansız tohumlarım geldi çok teşekkürler.

mutluluğum hem tohumlar hemde hala iyi kişilerin var olduğunu bilmek,tanımadığı kişilere dahi karşılıksız paylaşımda bululduğunu görmek beni inanılmaz sevindirdi.umarım tohumlları başarıyla yetiştiririm nasipse seneye bende paylaşırım.ağaçlar,net tohum takas etkinliğinde emeği geçen yüreği güzel insanlara çok teşekkürler.Ömrünüz hep güzelliklerle dolu dolu geçsin.Görüşüp tanışmak dileğiyle.

sgreen 03-12-2014 13:29

Herkese merhabalar,

Tohumlar az önce elime ulaştı, bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim.

evdeçiçek 03-12-2014 13:56

Bende bugün kargomu aldım. Ama kargo ücreti talep edilmedi. Ödemeyi siz mi yaptınız acaba?

Sevgi Durul 03-12-2014 15:06

Kargom ulaştı. Az ya da çok, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

sevoş 03-12-2014 17:24

Benim kargo şimdi geldi, emeği geçen herkese teşekkürler.saygılar.

nkutsay 03-12-2014 18:36

Yurtici kargo zarfi guvenlige birakmis. Ucret de talep etmemis. Bir daha gelirler herhalde.

cetiner 03-12-2014 20:20

1 Eklenti(ler)
Bu gün benim de yurtiçi kargodan tohumlarım geldi ,3 tl ücret ödedim. Talep ettiğim tüm tohumlar geldi ( katılamayan 3 paylaşımcı hariç). Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım seneye paylaşımcılar arasında ben de olurum.;)

sakagun 03-12-2014 22:30

Bugün saat 10:00'da kargomu Aras Kargo'dan aldım. Tüm tohumları tek tek inceledim. Gerçekten çok güzel bir duygu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

nevin77 04-12-2014 00:17

Teşekkür ederim emeği geçen tüm dostlara

Bende sabah 11 civarı yurt içi kargodan gelen özenle ve emekle hazırlanmış tohum dolu zarfı 4 tl ğcretle teslim aldım

Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim

reguler 04-12-2014 01:52

Bende kargomu aldım . Özenle paketleyip tek tek isimlerini yazanlara emek verenlere çok teşekkür ederim. tabi tohum paylaşanlara da çok teşekkür ederim.

Bende ücret ödemedim kargo görevlisi daha sonra faturasını getirip tahsilat yapacaklarını ifade etti.

rencberdede 04-12-2014 05:56

Tohumlarım geldi. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Anladığım kadarı ile Yurtiçi Kargo zarfları 3 TL'ye taşımış. Ben Aras Kargo'ya 5,50 TL ödedim. Miktar olarak önemli bir para değil ama fark çok büyük. Neredeyse iki misli.

h_dogan 04-12-2014 08:20

Bizimkiler de dün kargoyu teslim almışlar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

altan01 04-12-2014 10:28

Kargomu şimdi aldım ve tek tek baktım isimlere - tohumlara, böyle bir organizasyonda olmak çok güzel bir duygu.
Umarım seneye bende paylaşımlarımla katkıda bulunabilirim.Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim.

bahçecik 04-12-2014 11:06

merhabalar

öncelikle yapmış olduğunuz çalışma için teşekkür ediyorum. kargolarını alan arkadaşların memnuniyet duygularını okurken etkilenmemek mümkün değil. ben de bu yıl üye oldum ve ilk kez tohum talebinde bulunduğum için heyecanlı olduğumu söyleyebilirim. benim kargom henüz gelmediği için kargosunu alanları gördükçe acaba benim taleplerimle ilgili sorun olmuş olabilir mi diye biraz endişelendim. tohum talebim veya adresim konusunda bir problem olup olmadığını söyleyebilirseniz sevinirim.
selamlar.... iyi çalışmalar....

İsim benzerliğinden kaynaklı olarak yanlış adrese giden kargomu aldım.

Çok özen gösterilmiş ve çok emek verildiği açıkça belli olan bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

pares 04-12-2014 11:23

Kargom az önce geldi, çok mutluyum:) emeği geçenlere çok çok teşekkür ediyorum, bu tohumları en güzel şekilde yetiştirip önümüzdeki yıl etkinliğe dahil etmekten gerçekten çok mutlu olacağım, emeğinize yüreğinize sağlık :)

malbman 04-12-2014 11:39

Başta tohum paylaşan dostlar olmak üzere, gururumuz olan bu etkinliğin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için özveri ve emeklerini esirgemeyen ve paylaşımcı forumdaşlarımızın emeklerinin bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşması için uğraşan Lojistik Merkezinde görev alan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

Arada yazılmış olup da gözden kaçırıyor olabilirm ama yazışmaları kaçıncı kez baştan sona okuduysam da anlaşmalı kargo şirketinin hangisi olduğunu göremedim. Anlaşmalı kargo hangi firmadır öğrenmem mümkün mü? Zira bizim buralara gelmemek için sonsuz bahaneleri var tüm kargo firmalarının. Bu nedenle en azından bürodan takip ederek zarfın geri gitmemesini sağlarım.

Tekrar teşekkür ederim.

Edit: MNG, Yurtiçi Kargo ve Aras kargo ile yaptığım görüşmelerde adıma bir kargo olmadığı bilgisini aldım. Külfet olmayacaksa hangi firma ile gönderildiği bilgisini almam mümkün olur mu acaba?

maya 04-12-2014 12:07

Merhabalar,
Kargomu biraz önce teslim aldım.

Öncelikle herkese tekrardan teşekkürlerimi sunarım. Bu paketleri alan herkes eminim en az ben kadar heyecanlanmıştır :rolleyes:
Ayrıca yurtiçi kargodan gelen görevli, e-fatura yüzünden bir sıkıntı olduğunu ve ödemeyi sonra alacağını söyledi. Yani ödeme yapmayan arkadaşlar hiç üzülmesin, ödeme için geri gelecekler :p
Her birinin gelişim hikayesini ve tohumlarını burada paylaşabilmek dileğiyle...

akçabardak 04-12-2014 12:33

Kargomu biraz evvel aldım, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

malina 04-12-2014 12:51

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malbman (Mesaj 1338153)

Arada yazılmış olup da gözden kaçırıyor olabilirim ama yazışmaları kaçıncı kez baştan sona okuduysam da anlaşmalı kargo şirketinin hangisi olduğunu göremedim.

Bazen "biz biliyorsak herkes biliyordur" gibi bir durum oluşuyor :) Mutlaka bir yerlerde yazılmıştır ya da biz o kadar çok konuştuk ki, nereye yazdık, nereye yazmadık dikkatimizden kaçmıştır.

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malbman (Mesaj 1338153)
Edit: MNG, Yurtiçi Kargo ve Aras kargo ile yaptığım görüşmelerde adıma bir kargo olmadığı bilgisini aldım. Külfet olmayacaksa hangi firma ile gönderildiği bilgisini almam mümkün olur mu acaba?

Yurtiçi Kargo

hira 04-12-2014 12:56

Kargomu aldım, hatta şuan paketi yere serdim büyük bir mutlulukla tohumlarıma bakıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Lonicera 04-12-2014 13:13

Kargoyu sorunsuz şekilde teslim aldım.( 2.95 TL) Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

malbman 04-12-2014 13:15

Kargomun neden gelmediği anlaşıldı. Teslimat adresi olarak sanırım sehven geçen yılki adres bilgilerim girildiği için eski ev adresime gitmiş. Bu yüzden zarf şubede bekliyormuş.

ozencan43 04-12-2014 13:34

Kargom biz öğle tatilindeyken gelmiş. Bir arkadaş teslim alıp masama bırakmış ama (kim almış ücret ödemiş mi ) henüz öğrenemedim.
Emeği geçen herkese tekrar çok çok teşekkür ederim.

Son durum : (Alan arkadaş akşam kargo sorgulamasından öğrenildi, ücret talep edilmemiş; bugün başka bir evrak getiren yurtiçi kargo elemanına 3.00 T.L. ödeme yapıldı.)

Makinistt 04-12-2014 13:43

kargomu az önce teslim aldım hepinizden allah razı olsun tüm paylaşımcı arkadaşlar paketleri özveriyle hazırlamışlar. hayatımda görmediğim tohumu bir arada gördüm tüm arkadaşlarımın allah gönlüne göre versin.
Ben bu sene dolu felaketinden dolayı tüm ürünlerimi kaybetmiştim inşallah bukadar kimsenin duasıyla güzel bir bahçe yapar ve sizlerle paylaşırım.

Aysel Yavuz 04-12-2014 13:46

Kargomu az önce aldım. İşyerinde girişteki arkadaşa bırakmışlar. Ödeme istememişler ve herhangi bir faturada yok. Muhtemelen daha sonra gelip tahsil ederler. Herkesin emeğine sağlık. Çok mutlu oldum :)

Mincel 04-12-2014 13:54

Tohumlar az önce elime geçti. Tohum paylaşımına vesile olanlara ve paylaşanlara sonsuz teşekkürler!!

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:16.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024