View Single Post
Eski 11-12-2007, 09:00   #80
maycan bahçe
maycan

Giriş Tarihi: 01-09-2007
Merhabalar,

İki gündür yoğunluktan internete giremedim. Ben de birşeyler söylemek istedim.

Öncelikle hocamız Bonsaisan'a çok teşekkür ederim, çok zor sandığımız teknikleri bizi korkutmadan anlattı.Telleme yapmaya bayıldık, hiçte zor değilmiş. Sevgili Uzman 16 'yla beraber bulduğumuz herşeyi tellemeye başladık, alışkanlık yaptı.

Uzman 16 çok gayretli ve çok meraklı bir öğrenciydi yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Beni ençok sevindiren olaylardan biri de Yalova'dan Mucip Bey,Celal Bey eşi Rana Hanım ve Sinan Bey'in de çalışmamıza katılmasıydı.Tecrübeleri ve sıcaklıklarıyla içimizi ısıttılar.

Red ve eşiyle tanışmaktan son derece keyif aldım.Selahattin Bey,Sebahattin zaten çok çalıştılar,teşekkürler.

Müşterilerimiz de kısa süreli katıldılar, kısaca biz bu sanatı çok sevdik.Daha yolun başındayız ancak çok çalışarak ,sabırla günün birinde ALİ H. ALİ Bey ,Bonsaisan gibi olabiliriz belki.Destek lazım ve o desteği sitedeki hocalarımızdan alıyoruz onun için de çok teşekkürler.

Herşeyden önce bukadar değerli insanı site kurarak biraraya getiren (toplantıda bu ismi taktık) Pamuk Prensesimiz Malina'ya teşekkür ederiz.

maycan bahçe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön