View Single Post
Eski 20-02-2006, 23:33   #27
Cihangir
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-04-2005
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi faika berat pehlivan
siteye ara sira baktigim halde forumu ihmal etmisim.. ben de fazla fotograflarimi siliyorum...
ama bir konuyu da hatirlatmadan gecmek istemedim...
neden kimse youm yazmiyor...
malum yorumsuz fotograflar yarismadan elenmekte... elensinler diye mi ) ?
Siteye 15 fotoğraf eklemişsiniz.. Bunların yarısı Gökkuşağı Projesi için eklenmiş, diğer yarısı ise agaclar.net fotoğraf yarışmaları için...
Sadece bir tanesi, ağaç, orman manzaraları kategorisinde..

Bu mesajınız da ilk mesajınız...
Fotoğraf ekleme sayfasında, kırmızı fon üzerine beyaz bir uyarı yazısı var..

Orayı okusaydınız, foruma girip bu konularda yazdıklarımızı takip etseydiniz, verilen puanların, yazılan yorumların yarışma sonuçlarına bir etkisi olmadığını da bilecektiniz..

Keşke, fotokritik.com ile agaclar.net'in amaçlarını birbirine karıştırmamış olsaydınız..

"ben de fazla fotograflarimi siliyorum..." diyorsunuz.. Bunu söylemekteki amacınızı anlayamadım.. Bu sitenin amacı, doğa için gönüllü olarak birşeyler yapabilmek.. Buna katkı sağladıktan sonra, "yaptıklarımı alıp gidiyorum" deseydiniz çok üzülürdüm.. Katkı sağlamayı düşünüyorsanız ve böyle bir nedenle bundan vazgeçerseniz yine üzülürüm..

Ancak, "benim amacım yarışmak, ödül almaktı" derseniz, kendi adıma söylüyorum, buyrun silin.. Biz, doğa için elimizden geldiğince birşeyler yaparken, karşılık beklemiyoruz..

Cihangir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön