View Single Post
Eski 17-08-2022, 16:18   #16
ilke-ek
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-04-2022
minik bir sardunya satın aldım, bir dal sardunya da komşudan "aşırdım" biraz büyüteyim size de birer dal hediye etmekten mutluluk duyarım başınız sağolsun, çok geçmiş olsun kaza için de.. evet ben de eski zamanlarına mutlu oluyorum düşününce.. Güler hn'ın altasından bile kısmet olmuştu bana.. şimdi yerinde yeller esiyor.. bugün kendime bir fil ayağı aldım. bakabilirsem ofiste bakacağım. Ofiste sukulentci bir arkadaşım daha var, biraz da ondan gelenler var. Siz dönünce haber verin bir kaç dal bir kaç yaprak artık elde ne varsa paylaşırız..

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cemre_77 Mesajı Göster
Ben de uzun zamandır aktif kullanmamistim. Zaman içinde Ailemden kayıplar verdim. Eski canlılığım kalmadı. Bu senede fırtına ve yağmurda catimiz tepemize çöktü. Bazı ciceklerimi de kaybettim.
Agaclar neti hatırladım sonra eski mesajlar paylaşımlar,buluşmalar.. Bana kaktus kargolayan dostlar( ilk kaktusle tanışmam annemin benim sevinmeme sevinmesi &#128578, istemeye çekindiğim halde bana sardunya fidesi getiren tatlı bir abla.. içim ısındı.
Iyiki tanımışım buradaki iyi insanlari.
Su an Ankarada değilim. Dönünce ciceklerimi paylaşırım isteyen olursa seve seve veririm.
Bende kaybettiğim sukulent ve kaktuslerime ve sardunya çeşitlerine kavuşurum sayenizde ��

ilke-ek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön