View Single Post
Eski 02-05-2021, 06:41   #64
rumble
Ağaçsever

rumble's Avatar

Giriş Tarihi: 09-10-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SecretGarden.. Mesajı Göster
Öncelıkle hayırlı olsun Abi İzmir Bayındır İlçesi;Hisarlık köyü evin bulunduğu yer.
dıyınce bır an korktum benım dolandırıldıgım evmı dıye ama degılmıs ..Bende orada ev bulmustum 24 bıne ıkı taoulu tas ev ıkı katlı yarısı yıkıktı 3000 kaporam yandı 4 gun ogretmen evınde konakladım taou yapacagım dıye ama 5 hısselı evmıs annelerınden kalmıs tke tpauya gecırme ıcın sure ıstedıler köylu olduklarından paralarıda yok dıye sıgortası tapu teke dusmesı vs derken 300 kapora yandı hıssedarın 1 tanesı caydı derken tapuyu alamaıdm kapora desen...yandı..vermedıler..köylu dıyıp saf sanmayın cın olmuş adam carpıyorlr bız köylu mılletın efendısıdır saftır temızdır dedık kagık ıslak ımzalıda olsa 3000 verdık ama cıngenelık had safhada bız degmez dıyıp gıttık onlar utanmadı para usutne yattı..neyse konumuz bu degıl bu mevzu 2020 de oldu..ben tum paylasımlaırnızı okudum yazdııgnız her şeyn ama herşeyin altına ımzamı atıyorum kesınlıkle haklısınızzz..bu hafta bayındıra gelıyoum ınadım ınat bu defa ev alacagım.. sızden yardım ısteyecegım..butce dogrultusunda eger mesajımı gorusenız coook sevınırım..allah agız tadıyla oturmayı nasıp etsın..
Çok geçmiş olsun,bidiğim kadarı ile benim bulunduğum köyde satılık ev yok,yukarıda yaylada olabilir ,Bayındır'a bağlı Yusuflu ,Yakacık ve Sarıyurt köylerinde satılık evler görüyorum özellikle Yusufluda dışarıdan yerleşim çok ve köyün çıkışında bir çok tadilat gerektiren ev var ;daha doğrusu çoğu köyde terkedilmiş ev çok ,gençlerin merkezlere gitmesi kalanların yaş ortalaması genelde + 55 dolayısı ile gezip bakarak karar vermeniz sağlıklı olur.Anayolun Tireye bakan kısmı genellikle düz Bayındıra bakan cephede ise genelde eğimli köyler mevcut ,sürekli oturmadığım için bu civarları bende çok iyi bilmiyorum,öğrenmeye çalışıyorum

Saygılarımla

rumble Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön