View Single Post
Eski 30-03-2021, 22:41   #3
mister73
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Giriş Tarihi: 09-11-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fth0507 Mesajı Göster
Bahçelerdeki güzelliklere gönül veren hobici arkadaşlar. Ankara'da kaç kişiyiz acaba?

Bu platformda bitki ve tohum paylaşımı yaparız ve kargoyla uğraşmayız diye düşündüm. Ne dersiniz???

Paylaşmak istediğiniz veya talep ettiğiniz bitkileri yazarak burdan yazalım.
Kim bilir bahaneyle güzel dostluklar da kurulabilir.
Merhaba bu şehirde kaç hobiciyiz bilmiyorum ama nedense Ankara beni hep şaşırtıyor (aslında hayal kırıklığına uğratıyor diyecektim ama vazgeçtim, çok ağır olmasın).

Mesajınızı görünce yeniden umutlandım, hemen cevap yazamadım hatta biraz da özellikle zamanın akışına bıraktım ama görüyorum ki halen bir cevap alamamışsınız çağrınıza. Ne yapalım burası da böyle bir şehir işte; çoğunluğu memur ve öğrenci, herkes yoğun bir koşuşturma içinde.

Üstüne pandemi de tuzu biberi oldu diyeceğim ama ben pandemiden öncesini de biliyorum, çok da farklı değildi. Haksızlık etmeyelim forumun ilk kurulduğu zamanlar burası da epey bir hareketliymiş ama sonra ölü toprağı işbaşı yapmış sanırım

Tanışmak ve henüz sahiplenilmediyse bahçemde ahududu fidanınıza bir yer açmak isterim.

Benim de paylaşabileceğim sardunya çeliklerim ve köklü AloeVera yavrularım var. Gerçi ayrı bir konu başlığı açtım ve hem Ankara içinden hem de dışından "isterim" diyenler oldu ama sonrasında bir kişi hariç diğerlerinden ses çıkmadı; çelikler nemli perlitin, yavrular da ayrı bir saksının içinde bekliyor şimdilik. Sizin vesilenizle bir de buradan duyurmuş olalım...

mister73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön