View Single Post
Eski 09-02-2021, 00:04   #1640
keopstr
Ağaç Dostu

keopstr's Avatar

Giriş Tarihi: 11-07-2012
biz aramanızda yanlış anlaşılmayı çözdük özelden yazılarak

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Boşuna alınganlık yapmaya gerek yok.
Kimse kimseyi kovma niteliğinde bir cümle kurmuş değil.
Açtırdığınız begonvilleri güzelce yükleyin de gözümüz şenlensin.
Bu Korona ortamında insanların canı burnunda, belki kendileri hasta, belki aile bireyleri...
Belki yakın birini kaybettiler.
Ahkam kesmeden, ileri geri yazmadan biraz düşünmeniz iyi olur.
İnsanlar size, bu ortamda, çelik göndermek için kargoya gitme cesareti bulamayabilirler.

Böyle bir şey isteme hakkını nereden alıyorsunuz
Neden böyle bir risk almalarını istiyorsunuz
Denizliye yakın mesafedeki Bodrum, Fethiye, Marmarise gidebilir sokaklarda halen açmış bulunan Begonvillerden çelik alabilirsiniz.
Bu başlık bir şey isteme başlığı değil. Bunun için ayrı bir başlık açabilirsiniz.
Yaptıklarınızı, tecrubenizi, püf noktalarıyla burada anlatın ilgi duyanlar feyz alsın.

Videolarınızı youtube'ye ekleyin, linklerini koyun.

Bilgi ve resim paylaşın .

Eklenti 715894

Bilgi içermeyen her yazışmayı özelden yapın, nacizane fikrim.
konu kapanmıştır biz kendi aramızda özelden yazışarak çözdük neden ortak bir paydada buluşarak yapıcı olmak yerine taraf olarak kutuplaştırıp ötekileştirerek üzüyorsunuz covid vs ne alaka bende covid geçirdim ama hastalığımda süresince foruma girip bir kaç mesaj yazayım demedim...Ayrıca ben kime bana çelik göndermek zorundasınız demişim anlamadım...Bu başlık altında bir sürü begonvil satıcı vs soran insanlar var obalarda yazdınız mı lütfen tekrar soruyorum benim insanlardan zorla bana çelik göndereceksiniz diye yazdığım veya ima ettiğim cümlemi bulup yazın sürekli giremiyorum vaktim o kadar kısıtlı ki herneyse uzatacak değilim ben konuyu kapatıyorum .Önemli not Aramızdaki konu özelden kapandı özür diledim özür diledi bence sizde kapatın...Artık abes ve iştigal ...Herkesten özür dilerim
(Keşke bilgi içermeyen bu kişisel yorumunuzu sizde özelden yazsaydınız)

keopstr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön