View Single Post
Eski 07-10-2007, 23:35   #222
Selahattin Yılmaz
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Sevgili TRUMPETS şöyle demek istiyor:

Sayın ephesos bir kere benim rumuzum trampets değil trumpets. Elbette bana saygı duymak zorunda ve havuz yapmak zorunda da değilsiniz. Sayın sebze şube başkanımızın dediği gibi Türkçe'yi iyi kullanamadığım için bazı problemler yaşıyorum. Şu inadınız çok hoşuma gitti, inanınız sevinirim, açtırın ve resmini gönderiniz bu arada sayın sebzecilik şube başkanımızın nilüfer konusuna ilgi göstermesinden kıvanç duyduğumu sevinerek belirtmeden geçemeyeceğim. Penolope kardeşime de şunu söylemeden geçemeyeceğim: Bak sen şöyle yazdın ama elin adamı yapmış, işte tavrı. İnsana geçici bir rahatlama sağlar ama sonuç itibariyle pek te doyum sağlamaz. Tükçe konusuna gelince 7 sayfalık bir nilüfer konusunu okuma zahmetine girmeden foruma girip yazı yazmayı iş sananlara bu işlerin o kadar olmadığını anlatmak istedim. Sayın ephesos sadece sizi bile çoşturduysam ne mutlu bana, seneye görüşmek üzere...

Dikkat! Arkadaşın boşluk tuşu arızalı olsa gerek ki boşluk tuşuna bastığında artık hangi dilin imla kurallarına göre yazıyorsa nokta çıkarıyor.

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön