View Single Post
Eski 08-01-2021, 06:37   #9322
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi edremit zeytin Mesajı Göster
Güler Hanım Merhaba,

Vakit buldukça bahçenize bakıyorum ancak 53. sayfaya kadar gelebildim. Ellerinize emeklerinize sağlık çok çok güzel.Haziran da yeni aldık biz bahçemizi çok taşlı. Bir taraftan taş temizleyip bir taraftan birşeyler ekmeye çalışıyoruz. Ama çok hevesliyim sizin bahçenizi gördükçe bizim bahçe de zamanla güzelleşecek diye daha da hevesleniyorum.
Hayırlı olsun.

Hevesiniz hiç sönmesin, emin olun elinizi üzerinden çekmezseniz mutlaka çok güzel bahçeniz olacaktır.
Biz de o kadar çok taş topladık ki hâlâ da topluyoruz. Zaman zaman " bu taşlar acaba doğuruyor mu? " diye çok düşünmüşümdür.

Bizim alan oldukça geniş, ilk heves biz de ne bulduysak ektik, diktik. Zamanla hatalarımızı gördük.
Örneğin: ağaç dikecekseniz yakın mesafe dikmeyin, onların da zamanla büyüyüp gelişeceğini düşünün. Sonra bizim gibi aralarından bir iki tanesini kesmek zorunda kalırsınız.
Sebze ekeceğiniz yerleri belirleyin, düzgün sıralı ekerseniz sulamada size kolaylık olur, belki de damlalık hortum çekersiniz.

Demek istediğim sevgili arkadaşım, önce kafanızda bir plan oluşturursanız daha iyi olur.
Ben Manyas'dayım, bahçeme de bakıyormuşsunuz istediğiniz bir şey olursa hiç çekinmeden yazın elimden geldiğince yardımcı olmaya gayret ederim.

Kolaylıklar dilerim.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön