View Single Post
Eski 27-06-2020, 22:57   #33
rumble
Ağaçsever

rumble's Avatar

Giriş Tarihi: 09-10-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Renebey Mesajı Göster
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Fakat 100 bin bana çok yüksek gelir, bunu daha uyguna halledemezmiyim böyle eski bir köy evini tadilata girişsem, çok daha uyguna bitirilmezmi en azından genel tadilatı. İncesi hariç yani. İncesi bir şekilde ağır ağır vakit kaldıkça yapılır, babam gelir yapar arada, ben orada tavuklarla ilgilenirim onların çocuklarını satarım üç beş damlar en azından.

sanki evi sizden alıyormuşum gibi oldu biraz ) Olsun moralie motivasyona ihtiyacım var hocam, yokluk zor, yapılabilir mi yani sonuçta, çok daha aza çıkabilir miyim işin içinden 100 k dan çok daha alta
Muhakkak ki vardır yolu ancak ben herhangi bir işin beden ustası değilim,dolayısı ile temizlik,odun kesme, ağaç dikme,kireç, boya vb gibi işlerin dışında maalesef ki ne vaktim ne de çok fazla yeteneğim var Kentte doğdum büyüdüm yaşadım bugün 3-4 fide diktik yamulduk; 20 li 30 lu yaşlarda olsam belki deneme yanılma yöntemi ile her işin doğrusunu öğrenecek vaktim olurdu bu foruma çok farklı görüşler yazardım ancak herkesin,keza her bulduğunuz evin,ve her ortamın durumu farklıdır yeri gelir ev bulursunuz çok uygundur ama aldıktan sonra sizinde bilmediğiniz maliyetler çıkar bıkarsınız,yeri gelir ev için bütçe yetmiyordur ama masrafı yoktur gibi gibi..

Moralinizi bozmayın muhakkak ki çok daha uygun maliyetler bulunur yeter ki elden iş gelsin ki anladığım kadarı ile siz aile olarak yapabilir durumdasınız benim öyle bir durumda olmamam bu maliyetleri doğurmuştur

Esenlikler dilerim.

rumble Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön