View Single Post
Eski 02-05-2020, 23:26   #586
derin35
Ağaç Dostu

derin35's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Oğlumun iş yerinin hemen kapı kenarına terk edilmiş, esasında pahalı bir türmüş ama hasta olduğu için ölüme terk edilmiş.
Miyavlamaya bile takati yokmuş minnacık bir şeymiş yeni doğduğu için çok da ufakmış.
Oğlum dayanamamış hemen alıp veterinere götürmüş. Bir hafta ya yaşar ya yaşamaz denilmiş, doğuştan bağışıklık sistemi çok kötüymüş.
Haftanın dört günü veterinerde geçiyor, evde adeta yoğun bakıma alındı. Eve geleli üç ayı geçti bu arada iki kilodan fazla kilo da aldı ama yaşam tehlikesi hâlâ var.
Maması hazırlanıp enjektörle ağzına veriliyor, günde 4-5 telefon edilerek yemek yedi mi yemedi mi, keyfi var mı yok mu, soruluyor.
Ateşlendi mi hooop veterinerde. Dün de yemek yemediği için yine veterinere gitmiş meğer bizim kız diş çıkarıyormuş.
Bütün aile üzerine titriyor.
Ben biraz uzak duruyorum ama bayağı şekle girmiş, baygın bakışları bile değişmiş. Parkeler üzerinde koşmaya oynamaya başlamış ama koştukça kayıyor, hızını alamayınca tosluyor duvara.
Geçenlerde çocuklara gittiğimde birkaç poz fotoğrafını çekip çocuklara sürpriz yaptım.

Biraz evvel oğlumun face de paylaştığı bir mesajı sizlere iletmek isterim:

Hakan Ozkan " Corona pozitif virus var, sanirim o yuzden attilar. Muhtemelen de bir pet shoptan atildigini dusunuyorum. Ama bayagi ugrastik, yirtacak umarim.."
Güler hanım, çok şaşırdım. Mesajınızın tarihine baktığımda, bu corona, şu anda ülkecek yaşamış olduğumuz kororavirüs müdür?

Kedilerde de mi görülüyormuş? İlginç.

Bu arada kedi çok tatlı. Umarım şimdi sağlığı yerindedir.

derin35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön