View Single Post
Eski 28-03-2020, 11:57   #6
DiPoLe
Ağaçsever

DiPoLe's Avatar

Giriş Tarihi: 23-02-2013
DiPoLe / Tohum Paylaşım Sonrası Çalışmalar 2020 / Burhaniye Bahçe / Bursa Balkon

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ibrahimbaykal Mesajı Göster
Merhaba sayın DiPoLe

Son fotoğrafta gönderdiğiniz balkon serası çok hoşuma gitti, viyolleri derli toplu tutmak rüzgardan korumak için oldukça mantıklı bir ürün. Yalnız bir sorum olacak. Ankara'da şu anda geceleri hava 6 7 civarında gidiyor, sizce bu serada geceleri balkonda bırakmak mümkün mü yoksa içeri odaya mı taşımam gerekir?

Sayın ibrahimbaykal;
Sera benim de çok hoşuma gitti gerçekten. Burada yazmak doğru mu bilemedim, markası prado. Ben n11 den satın almıştım. Araştırdığım kadarıyla bu boyutlarda piyasadaki en uygun fiyatlı ürün. Kurulumu çok kolay. Taşıma çantası içinde geliyor...
Bursa'da da havalar geceleri 7-8 derecelere düşebişiyor bu aralar. Ama benim balkonum camla kapalı, muhtemelen bana 2-3 derece avantaj sağlıyor bu durum. Serayı da örtüsüyle örtüp fermuarlarını kapattığımda yeterli olacağını düşündüm. Bu şekilde filizlenmeler başladı. Şu an serayı köye taşıdığımdan, evin içine koydum. Çünkü burada kapalı bir balkon yok, dışarıda bırakmaya cesaret edemedim. Benim de ilk tecrübem, bu sebeple size kesin bişey söyleyemiyorum; ama havalar biraz daha ısınana kadar içerisi daha uygun olabilir bence...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DiPoLe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön