View Single Post
Eski 22-03-2020, 18:06   #2562
Sûz-i Dilârâ
Ağaç Dostu

Sûz-i Dilârâ's Avatar

Giriş Tarihi: 11-10-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Dumlupınar Mesajı Göster
Sn.Sûz-i Dilârâ kardeşim ;
Uzaktan toplu çekimlerde çözünürlükte sorun olabiliyor.Ben çektiğim fotoğrafları kızıma what sapp üzerinden gönderiyorum.Siteye kendisi yüklüyor.Buda fotoğraf kalitesinde soruna neden oluyor.Bende artık fotoğraf paylaşabiliyorum.
Ancak bazen sorun çıkabiliyor.

Şunu söylemeliyim.Frezyalar balkondan,apartman bahçesinden muhteşem bir görüntü veriyorlar.
Sizlere bunu istediğim gibi yansıtamadığım için hemen hemen her rengi yakın plan çekimlerlede paylaşıyorum.

Asalet hanımın çiçek sapınada beyaz ip bağladım.
Tarsus'a doğru yola çıkacak.Tohumdan yetiştirilen arkadaşları ve pençeler ile beraber.Çok selamlar...
Fotoğraflara telefondan baktığımdan mıdır muhteşem kareler izliyorum çözünürlük sıkıntısı görmedim.

Ayrıca gerçek güzelliklerinin fotoğraflara birebir yansımadığını önceki yıllardan eklediğim fotolardan biliyorum Balkonumda çiçek açmış frezyalara bakarken bir tablonun içindeymiş gibi hissederdim ama fotoğraf çekince bir bakardım o güzelliğin yavan bir yansıması

Ben o balkonun nasıl bir rüyaya dönüştüğünü çok iyi biliyorum Gürkan abim Ama yakın çekimlerin de canımıza minnet şu zor günlerde yüzümüze tebessüm, ruhumuza bahar getiren karelerin için sana ve kızına binlerce teşekkür ederim.

Bu arada kızınız orkidenin açmış halini görünce istemedi mi ben olsam çoktan götürmüştüm

Asalet Hanımefendi ve diğer pençeleri düşününce sevindirik oldum derler ya aynen öyleyim inşallah erengül işini başarabilirim.

Teyzeme selamlar , evde kalalım güvende olalim

Sûz-i Dilârâ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön