View Single Post
Eski 01-03-2020, 14:53   #12
malbman
Ağaç Dostu

malbman's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2008
Alıntı:
Durum böyle iken kargo teslim edilirken telefon numarası vermemişler demek kargonun yan çizme taktiği olabilir
Kesinlikle kargonun yan çizme, çamura yatma, sallama ya da ne derseniz deyin o taktiği. Kargomu iki gün sonra internetten kontrol ettiğimde "adreste bulunamadığı için teslim edilemedi" ibaresini gördüm. Şubeyi arayıp sorduğumda ev numaramın 64/25 göründüğünü söyledi yetkili. Bu numaranın eski numara lduğunu, bir yıl önce 64/15 numaraya taşındığımı söyledim. Lojistik merkezinde hata olmayacağını bildiğim için ısrarla adreste bir yanlışlık olamayacağını iddia ettim ve hatta telefonda bir sürü bağrışıp çağrıştık. Hemen akabinde çıkıp şubeye gittim ve kargoyu alıp orada açtım. Tam da bildiğim gibi zarftaki adresimde ev numaram 64/15 yazıyordu.

Bunu gösterdiğim zaman büyük bir pişkinlikle "o zaman sistemde eski adresiniz vardır onu değiştirtmediğiniz için giriş yapan arkadaş adınızı ekranda görünce entera basmış, eski adresinizle göndermiştir" dedi. Adam önünde gördüğü adresi doğru dürüst okumayıp ezbere iş yapıyor, sonra da bana neden adresini değiştirmedin diyor.

malbman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön