View Single Post
Eski 02-06-2019, 14:43   #136
Emine Akman
Ağaç Dostu

Emine Akman's Avatar

Giriş Tarihi: 18-04-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi 1001fidan Mesajı Göster
Merhaba
Selim ben
Fidanlıkta alışveriş esnasında yanınızdaydım hatırlarsanız.

Aşağıdaki kısımda vyyan pennel hangisi blue explosion hangisi belli değil var mı o bile belli değil olarak belirtmişsiniz.

Diğer konularda haklı olabilirsiniz.
Ürünleri ot basmış olabilir
15 dönüm arazide 1000 den fazla çeşidin bulunduğu bir ortamda bazen ot temizleme döngüsü yetişmeyebiliyor bazı alanlara.

Ancak bu ürünleri biz kendimiz ithalatını yapıyoruz

Etiketliyoruz

Vyvan pennel de var blue explosionda ve yerleri belli !!!
"Etiketliyoruz

Vyvan pennel de var blue explosionda ve yerleri belli !!"

Allah askına bunu nasıl bu denlı RAHATCA SOYLEYEBILIYORSUNUZ, CLEMATISLERIN oldugu yerın topluca bır resmını CEKSEYDIM VE buraya ekleseydım keske....Ne ETIKETI.....Allahın ısıne bak kı oraya 2. gelısım BLUE EXPLOSİON ıcındı....BULABILSEM NIYE almayayım?

Daha bugun zengarden sıtesınde clematıs bakıyordum VE baktım blue explosion...O bana baktı ben ona...Tam da ıcımden gecenı soyleyeyım ya oradakı fıdanlıkta doga peyzaj gıbıyse ve ben blıue explosion beklerken elımdekıne razı olamak durumunda kalırsam??? Map gubresı konusuna bakmak ıcın sıteye gırdım baktım özel mesajdan sıtem etmıssınız....Tam cevap verıyordum, fırma sıkayetlerı kısmına da bakayım dedım,iyi yapmısım...

Selım bey hıcc sıkayet etmeyın. Oncelıkle sızden 2 adet kırmızı renklı clematıs aldım,bırını kardınal warzayskı sandım...Sız bıle ne saksıları almamda ne de kımlıklerı konusunda yardımcı oldunuz.HANGISINDE ETIKET VARDI? Eve geldm,bahceye ektm baktm 2kırmızı clematıs bırbırlerıne benzıyor....Nette arastırdım,sıtenızdekı stokta gorunen kırmızı renklılere baktım acaba hangısı bunlar dıye. Sıtenızde 4 cesıt kırmızı tonlarda clematıs gorunuyor....Elımdekı 2 clematıs de buyuk ıhtımal aynı tur, ben gunlerdır nette bu karmasanın ıcınden cıkamadım evet YANIMDAYDINIZ VE degıl bılgı vermek elinızı uzatıp o içiçe gecmıs kesmekesten bır saksı almama yardım dahı etmedınız.........

Sakın sımdı ındırım ıstedınız yapmadım dıye boyle bel altı vuruyorsnz demeyın. Her alısverıste ındırım ıstenır, ama su kadara olmaz mı,hıc ındırım olmazmı dıye.....

Yazdıklarıma ınanmayan buyursun gönul rahatlıgıyla sıparıs versın sızden,ben blue explosionu hala delı gıbı ısterken "daha bugun aklımdan gectınız" Doga peyzajdan gozumu karartıp sıparıs etsem ne gelırdı acaba dıye....

Emine Akman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön