View Single Post
Eski 05-05-2019, 08:14   #517
i.sunaz
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-05-2017
Mehaba dün fidanlarımızı ve tohumlarımızı toprakla buluşturduk.Hepsi tam istediğim gibi oldu.Dün ve bugün yağmur yağmaya başladı.Çalışanlarımızı kimyasal ilaç ve gübre konusunda iyice uyardım.Hibrit tohumları başka bahçeye ektirdim.Bendeki değişik tohumlar hepsinin ilgisini çekti.Bir kısmını şimdiden paylaştım.Komşularım da bana yardıma geldi.Hayretle onlarda da atalık tohum olduğunu öğrendim.Hem bana fidan getirdiler bir de kendileri diktiler.Çok mutlu oldum.2 aydır hergün suladığım ilgilendiğim fidanları toprakla buluşturup o yorgunlukla çayımızı toprağa oturup içtik.Ekip çalışmamız da görülmeye değerdi.Bunlar bile beni çok mutlu etti.Şimdiden birçok tohum paylaştığım arkadaşım oldu.Israrla kimyasaldan uzak durmalarını tekrar ediyorum.Kanser olursunuz diyorum.Çevremde meğer ne çok atalık tohum meraklısı varmış.Çok sevindim.Hepinize çok teşekkür ediyorum.Sadece fidan etiketlerimi karıştırdım.Ürün verince sanırım ne olduğunu anlayabilirim diyorum.Şimdiden ürün almaktan çok tohum almayı hayal ediyorum.Şimdilik foto atamıyorum.ilk fırsatta bunu da öğrenir bahçemi sizinle paylaşırım.

Düzenleyen i.sunaz : 05-05-2019 saat 08:16 Neden: yazım hatası
i.sunaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön