View Single Post
Eski 04-03-2019, 20:00   #15
23There23
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 04-03-2019
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi siflera12 Mesajı Göster
Size katılmıyorum çünkü siz Mudanyalı ve ya Bursalı değilsiniz buranın hiçbir şeyini doğru düzgün bildiğinizden bile emin değilim ayrıca muz Antalya'da bile serada oluyor diyorsunuz da hiç Yakacık taraflarına bakma fırsatınız oldumu olmadıysada dikkatli bakmanızı öneririm , kusura bakmayın ama bir tutturmuşsunuz Bursa soğuk biryer hiçbir şey olmaz bana yalanlarla gelmeyin ben kendim yetiştiriyorum bazılarını da konuşuyorum , birşeyi bilmeden ortaya laf atmayın!!! Bir tutturmuşsunuz o olmaz bu olmaz bu işleri yapacak insanların da hevesini kırmayın ülkemizde birçok tropikal meyve yetiştirilebiliyor sizde hala inkar etme peşindesiniz [emoji57]

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İthal tropikal muz bir zamanlar yerli muzun ayağını kaydırmak üzereyken devlet önlem aldı ve tatsız tuzsuz en önemlisi aromasız muzları yemek zorunda kaldık. Böylece muzun tadını unuttuk, milliyetçilik yapacağız derken yerli malı derken gerçekleri gözardı etmemek gerekir, bildiğim kadarı ile çoğu tropikal meyve, akdeniz şartlarında yetişse bile aynı lezzet de olamayabiliyor, kiviyi bu konunun dışında tutuyorum. Çünkü ülkemizde, yeni zellandadan bile daha lezzetli kiviler yetiştiğini iddia edenler var. Soğuk iklim tropikal meyveleri mutasyona uğratıyor.

Düzenleyen 23There23 : 04-03-2019 saat 20:03 Neden: eksik kelime
23There23 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön