View Single Post
Eski 09-03-2018, 00:26   #924
uğur karagöz
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-03-2018
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ceydoruk Mesajı Göster
Eklenti 652919

Eklenti 652920

Eklenti 652921

Eklenti 652922

Eklenti 652923lütfen cevap hazır çim serdim sararıyor anlamıyorum

iyi günler sayın üyeler ilk defa buraya yazıyorum. Eşim sıkı takipçiniz o yazmamı ve sizlere sormamı önerdi.1 hafta önce hazır çimi bahçeme serdim sizlerin tavsiyelerine göre eşim de öyle önerdi günde bir defa sabah saat 05.30 da çimlerimi suluyorum. Bol suluyorum. çimleri aldığım yer imparator kurt ilacı ve mantar ilacı atmamı tavsiye etti. Attım. 10 günde bir bunu tekrarlamam gerektiğini söyledi. çimi sermeden önce alt katmana ve serdikten sonra çimlerin üzerine atmam için gübre verdi ve suladıktan sonra tekrar silindirlememi söyledi yaptım. Ama sanırım çimlerim gün geçtikçe sararıyor. Yukarıdaki konularda bahsettiğiniz ilaçları ve dezenfekte yöntemlerini okudum ama bu ilaçların hiç birini bodrumda bulamadım. çok küçük bir ön bahcem var orada denedim çimi becerebilirsem çok ta büyük olmayan 35metre kare arka bahçeme de çim sermek istiyorum lütfen yardım edin.

demir ilacı eksik olabilir soğuklardan dolayı.bulunduğunuz yerede köpek vs hayvanlar var ise dışkıları yakar ayrıca gölleme yapmadan sık sık sulayınız kendine gelene kadar yani alanı kaplayana kadar.

uğur karagöz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön