View Single Post
Eski 16-02-2018, 00:33   #1
çorlu
Yeni Üye
 
Giriş Tarihi: 17-06-2015
Şehir: çorlu
Mesajlar: 12
Thumbs up Çit bitkisi için budama makinesi tavsiyesi ?

Öncelikle herkese selamlar. Aslında sitede çok bilgi var ama benim güncel olarak almam gereken bilgi olduğu için başlık açmak ihtiyacı duydum.
Sorularım ise şöyle;

** Bana önereceginiz ürün var mı acaba ?

Ben bosch ahs 50-20 li (679tl) ile ahs 45-26(629tl) arasında kaldım; biri şarjlı diğeri elektrikli... 2 sininde avantajı ve dezavantajı var biliyorum, hangisini tercih etmeliyim ( sanırım kablo çekme zahmetine girebilirim ) **** siz ne önerirsiniz ?** Kullanacağım bahçe için erken mi acaba ?

15 adet limoni servim var yaklaşık 1.5 metre boyunda. malum havalarda iyi burada kar kış olmadı ,bu ay içinde 30 tane de leylandi almayı düşünüyorum
Bir de yazın coşan ufak bi kivi asmam var.Şimdilik bu kadar alanda kullanacağım ... Acaba erken mi daha makine almak için ? Nasıl bir yol izlemeliyim budamada ?

*** Hazır konu açmışken ... leylandi'den çit oluşturmak istiyorum hangi cins önerirsiniz(2 türü varmış sanırım siteden öğrendiğime göre ve çorlu tarafı fabrikalık ona göre dayanıklı olması da önemli) ... bahçe avlu ile arasında mesafe olmalı mı ? duvarın yükseklikliği 1.40 .. ileride belki yıkıp yenilenecek ...

 
çorlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön