View Single Post
Eski 02-10-2017, 10:38   #1
makovad
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 08-06-2015
makovad / Hobi Bahçesi Çalışması

Merhaba arkadaşlar ,

Site bahçesinden hobi bahçesine birikimimizi kullanarak sırf hem toprağımız olsun hemde ileride çocuğumuza yatırım amaçlı Ankara Polatlı'da bir imarlı bir arsa aldık..

Tek tapu 751 m2 olarak Tapuda görünüyor.Arsamızı çevirmek için yer tespiti yaptırmamız gerekiyor.İleride sorunlar yaşamamak için Polatlı Kadastro ile görüşme sonucu resmi evrak verecekleri için başvurumuzu verdik.751 M2 yer tespiti için 530 TL ödeme yaptım.(rakam fazla geldi ama mecbur yaptırmam gerekiyor ileride sorun yaşamamak adına)Arkadaşlar randevu verecekler ona göre gidip arazimizi belli edeceğiz.

Sonrası çalıştığım firmada demir profil büküm işleri yaptığımızdan kıyıda köşede duran 40*40*4mm köşebentleri 2mt kestim orantılı 4 delik açtım.Uclarını sivri bir şekilde hazırladık.Yerimizin belli olmasının ardından müsait bir zamanda gidip tel örgü demirlerini ip çekerek resmi sınırlarıma çakacam sonrası zaten tel örgü çekme işi yapacağım..

Arazi fotoğraflarımız ve hazırladığım malzemeler fotoğraf ile siz değerli forum arkadaşlarımla paylaşıyorum..

Eklenen Resimler

makovad Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön