View Single Post
Eski 13-09-2017, 14:57   #933
A_NOMAD
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Öncelikle sevgili lusoari söylemeden geçemeyeceğim, sayfama yine beğeni yağdırmışsın teşekürler, seni rahatlayıp geri dönmüş görmek çok güzel

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi münevver48 Mesajı Göster
...yorumlarınızı okurken, sabrım nasıl zorluyorlar, bir an önce gelin hallerini görmek için...
Çok teşekkürler sevgili münevver

Sabrınızı gıdıklayabildiysem ne mutlu bana! Ben kocaman bir sabırsızlık abidesi olduğum için herkes benim gibi sabırsız olsun istiyorum

Umarım tez vakitte kızınız gelinlik giyer de siz de bu mutluluğu tadarsınız.

Önceki gün 'çiçeklenme bitiminde ya da bahar başında prensesimin alttaki yapraklarını budamaya' karar vermiştim ya hani, yine sabırsızlık ettim (Şaşırdık mı? Tabii ki hayır ) ve az önce -sanki birileri dürtmüş de irkilmişim gibi- bir anda yerimden kalktım, gidip hepsini budayıp rahatladım

Budanan alt yapraklar:

Name:  yapraklar.jpg
Views: 692
Size:  49.1 KB

Çıplak kalan alt kısım:

Name:  alt gövde.jpg
Views: 684
Size:  56.4 KB

Budama işlemi hiç kolay olmadı, en yaşlı yapraklar oldukları için iyice ağaçlaşmışlar ama bir şekilde üstesinden geldim. Tabii ki işlem öncesi kızçeme ne yapacağımı-neden yapacağımı güzel güzel açıklamayı da ihmal etmedim

Dün gecenin kullanılmış gelinlikleri askılarında sallanırken, bu gecenin gelinleri de düğün için son hazırlıklarını yapıyorlar

Name:  hazırlık.jpg
Views: 680
Size:  66.0 KB

A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön