View Single Post
Eski 23-08-2017, 21:34   #1372
dongyul
Ağaç Dostu

dongyul's Avatar

Giriş Tarihi: 11-02-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Ne diyeceğimi bilemiyorum Sn. domgyul.

Bu nazarlık her şeyi anlatır.
Eklenti 655985

Sayın Akçabardak, çok teşekkür ederim aldım nazarlığı ^^

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi blick Mesajı Göster
Sn Dongyul maşallahınız var bir mısırdan neler yapılabilirse yapmışsınız. Bir bahçede hiç birşeyin ziyan olmayacağının gösterisi dilerim herkese örnek olur
Sayın Blick; çok teşekkür ederim elimizden geldiğince hiç bir şeyi ziyan etmemeye özen gösteriyorum...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mimarCI Mesajı Göster
Çok güzel bir tüketim ve geri dönüşüm örneği. Umarım birçoğumuz bundan nasibimizi alırız.
Sayın MimarCI; inşallah doğada hiç bir şey ziyan olmuyor döngü halinde ama insanlar bu dengeyi bozabiliyor...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Musa Gündoğan Mesajı Göster
dongyul bu mesajınızı 2 hafta önce paylaşmış olsaydınız şimdi mısır sırıklarım kurutulması için bekliyor olacaktı. neyse bir şey daha öğrenmiş oldum. bu sene mısırlarım çok kalın ve uzun tane yaptılar ancak biraz sinirime yenik düşerekten (gereksiz sebeplerden) hepsini söktüm yağmurdan dolayı biraz da kurt yaptıklarını görünce tohum almaktan da vazgeçtim. seneye daha düzgün bir uygulama olacak kanaatindeyim.

afiyet olsun
Sayın Musa Gündoğan; Seneye mutlaka yapın derim kurt yapsın ziyan olmaz sağlam kısımlardan kesin alın derim benimde size önerim mutlaka sebze aralarına mısır ekin hem gölgeleme hemde koruma sağlıyor...

dongyul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön