View Single Post
Eski 26-06-2017, 13:13   #5
arslanereli
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-02-2014
Nisan başında son bir gayret ile ( ortaklar beni bıraktıktan sonra ) serayı aakansu kültürüne çevirdim ve 16 Nisan'da ilk o tohumları attim. Bu sırada demirci ustaları bile maaşıyla gelmedi benle çalışmaya o tamamen tek kaldim. Kendim kaynak makineleri taşlama matkap filan alıp o tüm kaynak işlerini o derece kendim yaparak ajansı kültürüne o çevirdim serayi.

Şu an 1200 metrelik yerde 10500 marulum var yaklaşık 6 bunu yetişmiş ve çok büyük bir marketler zinciri ile sözleşme imzaladığı aylık 100.000 marula yakın ürün istiyor benden fakat verebildiğim ( bayram sonrası perşembe cuma ilk sevkiyat olacak sözleşmeyi bayram öncesi perşembe imzaladık ) bazı arkadaşların elinde varmış marul satmakta sıkıntı çekiyorlardı onlarla konustuk dertlestik onlar verecekler biraz ürün de.

İşte böyle arkadaşlar balkonda iki boru ile başlayan şu anda 1200 metrelik olan topraksız sera.
Şimdi De neler olmalı neler olmamalı ( kendimce ) topraksız serada onlara geçeyim.
( Değerli hocalarımız var burada bana pek düşmez ama ben essekten düşen biri olarak essekten düşünün halini anlayacagimi düşünerek yazıyorum bunları )

arslanereli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön