View Single Post
Eski 26-04-2017, 15:21   #25
Batı Rüzgarı
Ağaç Dostu

Batı Rüzgarı's Avatar

Giriş Tarihi: 10-09-2015
bahar dedik nisan da bitiyor... zaman bitkiler için ne kadar yavaşsa bizler için bi o kadar hızlı geçiyor...neyse biz konumuza dönelim...
şebboylarımın keyfi yerinde.yarı gölge bi yerde duruyor.ikindi akşam arası biraz güneş alıyor hepsi bu...yaprakları çiçekleri vs gayet sağlıklı görünüyor...

Name:  11111.jpg
Views: 2657
Size:  74.9 KB

Bu ise benim dans ettirdiğim ateş lalem ve hemen yanında örümcek zambağım...
Name:  2222.jpg
Views: 2595
Size:  74.5 KB
tabi örümcek zambağı demişken yine örümcekler saksıların arasına toplandı...seviyorum bu yaratıkları...bir böcekten çok hayvan gibi geliyor bana.beni görünce saklanmaları vs...tabi arıya karşı fobim varya bugün değil eşek arısı onların daha da iriceleri var.genelde sıcak memleketlerde çok görünüyor da bizim ankaranın yeni gün yüzü görmüş gününde de balkonda bir selam çakmayı ihmal etmedi...tabi nasıl içeri kaçtım ben bile anlamadım...arıya karşı bildiğim bir alerjim yok ama küçükken yolda yürürken koluma çarpıp sokmuştu. mersinde yaşanan bu olay çocukluk travmalarımdan bir tanesi oldu.arı sonuçta sokar...
Name:  örümcek.jpg
Views: 2583
Size:  56.8 KB

az olan çiçeklerimden bir de çeşme papatyam var işte...bu sene aslanağzıları bile açmadı henüz...havaların sıcak gitmesi lazım.2 gün önce kar gördük...

Name:  3333.jpg
Views: 2724
Size:  57.5 KB

Batı Rüzgarı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön