View Single Post
Eski 15-04-2017, 11:47   #146
makovad
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 08-06-2015
Question Ankara Emekevler Sit. habersiz kesilen ağaç

Merhaba ,

Ankara da Emekevler diye bir site de ikamet ediyorum.Ekte resimleri gördüğünüz olayı yaşadık.Çok üzücü bir durum ve hiçbir devlet kurumundan bu konu ile alakalı yardım alamadım. Mevzu şu şekilde Site yönetimi ağaç budama zamanı olduğu için ağaçları budarken Alt komşu isteği ile bu resimdeki ağaçı kökünden kesmiştir.Bu ağacın gölgesi ve ya yoldan geçen kişiler tam olarak görmemesi için çok eskiden dikilen bir ağaçtır.Yani bir nevi engel oluşturuyordu ayrıca hem çok güzel bir görüntü veriyordu ayrıca bir canlıydı o .. Ama insafsızlar acımadan kesimini gerçekleştırmişler. Dediğim gibi konu ile alakalı kesinlikle hiç bir kurumdan yardım alamadım. Ayrıca site yönetimi ile görüşme yaptığımda yönetim başkanı önce benim haberim yok dedi sonrası kapıcı arkadaşlar sizden habersiz mi iş yapıyor deiğimizde palazlanarak ben kestirdim istediğin yere şikayet et dedi. İş te böyle bir Ülkeden bu şekilde yaşam sürdürmeye çalışıyoruz.Çaresiz kaldık. Konu ile alakalı yol gösterecek arkadaşlar varsa yardımlarınızı beklerim. İyi günler..

İnönü mh. 1777 cd emekevler sitesi ..Yenimahalle - ANKARA

makovad Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön