View Single Post
Eski 18-02-2017, 15:12   #191
mister73
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Giriş Tarihi: 09-11-2016
İki gündür burada maalesef çok tatsız şeyler yaşanmış, ben ancak farkına vardım ve inanın çok üzüldüm. Kendi adıma bu yaşananları iki kelimeyle özetlemem gerekseydi sadece "üslup hatası" derdim. Zira forumda yeni olmama rağmen burada öyle güzelliklere şahit oldum ki, üstelik bu başlıkta bile, bu konunun bu noktalara gelmiş olması karşısında resmen hayretler içindeyim. Üslup hatasına dönecek olursam, tohumlarına kavuşamayan arkadaş, sadece sebebini öğrenmek amacıyla sorusunu sormuş olsaydı ve aldığı cevap karşısında hatanın aslında kendinden kaynaklandığını kabullenip alttan alsaydı eminim bir çok arkadaş, ben de dahil, yardımcı olmaya çalışır ve istemiş olduğu tohumların en azından bir kısmını kendisine ulaştırmaya çalışırdık. Nitekim buna benzer olaylar yaşandı, yaşanıyor. Ayrıca forum kuralları olmasaydı, daha da önemlisi bu kurallara uyulmasaydı tahminimce bu ve buna benzer etkinlikler zaten bu günlere ulaşamamış olurdu. Son olarak eleştirilere muhatap olan ve etkinlikte gönüllü olarak görev yapan saygıdeğer üyelerimizin bu gayretlerini desteklediğimi, çok zor bir işi başardıklarını ve bunun devam etmesini dilediğimi belirtmek isterim.

mister73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön