View Single Post
Eski 17-02-2017, 10:07   #179
dongyul
Ağaç Dostu

dongyul's Avatar

Giriş Tarihi: 11-02-2015
Hiç karışmak istemedik tartışmanıza ancak gördüm ki kimse değinmiyor... bu güzel sitenin nimetlerinden yararlandığım gibi savunmasını da yapmak bana da düşer diyerekten yazıyorum...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aslama1994 Mesajı Göster
Yanlış konuya mesaj atarım silinir.Bir şey demem bana özel mesaj atıyor diye banlattırmak ne demek. Bana de ki bana mesaj atma çokta önemli değil. atmam. Kısaymış mesajlarım. Kimi ilgilendirir. Telefondan yazıyorum. Çoğu şey yalan yanlış yazıyor. Roman mı yazayım.
Sayın Aslama1994; bu mesajınızda bile kendi içinizde çelişkilere düşüyorsunuz....

"Yanlış konuya mesaj atarım silinir." yazmışsınız eğer doğru yerde olsa doğru mesaj atsanız silinmez şahsen benim hiç bir yorumum silinmedi... Yanlış konuya mesaj atma!!!!! bu senin sorunun senin yanlış hatalarını ben görmek zorundamıyım profilinde öğretmen olduğunu söylüyorsun bu tarz şeylere dikkat etmen gerekir... Böyle basit bir forumda hata yapıyorsan normal hayatınızda neler yapmazsınız... Normal hayatınızda yaptığınız hata da beni ilgilendirmez açıkçası...Burada beni rahatsız eden yanlışınız beni ilgilendirir.

"Bir şey demem bana özel mesaj atıyor diye banlattırmak ne demek."

Bir süredir bu siteye üyesiniz ve size özel mesajdan "SELAM NABER" tarzında mesaj atan oldu mu? bu tarz mesaj attınız bende sizi nasıl yazmanız gerektiğini özel mesaj kutularını doldurduğunuz için sizi uyardım... Ancak halen devam ederek bu tarz mesajlarla diğer üyelere mesaj attınız?

"Kısaymış mesajlarım. Kimi ilgilendirir. " Şahsen beni ilgilendiriyor yazdığınız mesajlar ne kime yazıldığı ne anlattığı bile belli olmayan mesajlardı...

"Telefondan yazıyorum. Çoğu şey yalan yanlış yazıyor. Roman mı yazayım."

Eğer telefondan yazıyorsan da yazma!!!! telefon yalan yanlış yazmıyor sizin eliniz yanlış tuşlara bastığı için yanlış kelimeler çıkıyor... yanlış mesaj yazdınız kontrol et ÖĞRETMEN olarak tekrar okuma alışkanlığınız da mı yok... Yanlışı düzeltme alışkanlığınız olmadığı gibi...

Bakın tam bir mesajınızda bu kadar çelişki saçmalıklar buldum foruma 2 aydır belki daha fazla süredir üyesiniz bu süre zarfında yaptığınız yazışmalardaki çelişkileri siz düşünün....

Sevgili Güler Hanımın dediği gibi "Forumumuzdan memnun olmayan arkadaşlar, girmeyerek, yazmayarak üyeliklerini kendiliğinden silerler."

Öğretmensiniz ya siz çok iyi bilirsiniz atasözlerini ve yorumlaması....

Çok sevgili atalarımızdan bu sözler size gelsin...

Fiyatı Olanlarla Değil, değeri olanlarla yaşanır mutluluk!

Sayın aslama1994; Biz sizi bir tohum etkinliğinde tanışmış olduk...

Bu atasözü de size gelsin...

Tilkiden kurnazı yok ama, pazar onun postuyla dolu

Sayın aslama1994; Kendinizi laf oyunlarıyla ve ya yazmış olduğunuz yorumları yazıp silmekle kurtaracağınızı düşünüyorsunuz ama sizinde ipliğinizi pazara çıkarttık... Ne tip karakterde olduğunuzu çok şükür gördük...

Kendi kişiliğinize saygıyla kalın...

dongyul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön