View Single Post
Eski 30-01-2017, 14:29   #108
sweetnurse83
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2015
Merhaba arkadaşlar kargosu gelenler alanını daha fazla bu durum ile ilgili meşgul etmek istemediğimden konuyu buraya taşıyorum bana yardımcı olabilecek akıl verebilecek herkese ihtiyacım var çünkü hem benim emeklerim boşa gitmesin istiyorum hem de sizlere söz vermiş olduğum taleplerimi ulaştırmak istiyorum

Benim tohumlarımı Ptt kargo ile göndermiştim ama ithali yasak diye cevap geldi ve şimdi bana geri gönderecekler bunu bu arada zaman da geçiyor geçen sene ki etkinlikten bana yurtiçi kargo ile gelmişti taleplerim bir de onunla gönderim yapmayı deneyeceğim özel bir kargo şirketi olduğu için belki ulaştırabilirim diye düşünüyorum

Bunun dışında neler yapabilirim bilemiyorum ayrıca bir arkadaş da dedi ki ben gönderemiyorum ama bana gönderim yapılabiliyor bu durumda ben sizlerin taleplerini karşılayamamış olursam benim taleplerim gönderim yapılabilir mi ben de en kötü ihtimal tc ye gidecek olan birisini bulursam ondan rica etmeyi düşünüyorum umarım birini bulurum ve bana yardımcı olmayı kabul eder

Lojistik merkezi ve sayın yöneticilerden yardıma ihtiyacım var lütfen

sweetnurse83 Çevrimdışı   Başa Dön