View Single Post
Eski 16-12-2016, 09:25   #79
shenile
Ağaç Dostu

shenile's Avatar

Giriş Tarihi: 03-03-2013
Merhaba arkadaslar birsey sorcam.
4 tane japon baligim vardi esim surpriz yapip 2 tane daha almis o dun getirdiklerinde pullar dokulmus ama hareketliler.
Bugun beyaz japon baligimin pullu dokuluyordu hareketli ve yemini yiyor, kizariklik yok,kendini surte bilecegi sert bir cisim yok.simdi bu pul dokulmesi normal mi internette biraz arastirdim bazen normal mis deniliyor sizcenormal midir?
Bide bu beyaz japon baligim surekli diyer baliklarin arka kuyruk kismina dokunuyor herhalde erkek baligim uremek mi istiyor anlamadim o yuzden de pulu dokuluyor olabilir mi.bide dunden beri yeni baliklar geldiginden beri biraz agresiflesti kuyruklari isiriyor gibi.o baligi ayri bir kaba alip yem verdim dedim acliktan diyer baliklarin kuyruklarini yemeye calisiyor dedim ikitane yem verdim ikisinide yedi 20 dakika sonra tekrar akvaryuma koydum ilk basta birsey yapmiyordu sonra tekrar kuyruklari cekmeye basladi neden boyle yapiyor ne yapmam lazim suan ayri kapta .
Bende deep fix mavi damlasi var onu damlatiyorum suya onuda belirteyim.lutfen yardim edin
Saygilarimla

Düzenleyen shenile : 16-12-2016 saat 10:10
shenile Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön