View Single Post
Eski 03-12-2016, 07:29   #7
esesozer
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-12-2014
Pes etmedik ilk mahsülü aldık siteye fotoğraf yükleyemedim o yüzden fotoğraf yok şimdilik 5000 adet fide dikmiştim bunların tamamı oldu yanlız Antalya'dan aldığımız fideler ıysberk yerine kıvırcık ve değişik bir ıysberk çıktı satmakta sıkıntı çekmedik ama istediğimiz fiyatı alamadık şimdi sera boş on beş gün önce fide için Antalya'ya para göndermeme rağmen fidelerim gelmedi Antalyalı fide ilerin tamamı benim gözümde sahtekar.Maroların tamamı sera bekçisi sayesinde çok süper büyüdüler ve erçiyes üniversitesi gida mühendisliğine verdiğim örneklerde azot oranı çok düşük çıktı yani topraksız tarımın insan sağlığına hiç bir zararı olmadığın gösterir rapor aldım yakında iyi tarım uygulaması için sertifika alacagım.Önçelikle fotoğraf yükleyemediğim için hepinizden özür diliyorum inşallah yeni fideler gelirse hepsini fotoğraflayıp yayınlayacağım. Birde bize dürüst bir fideçi lazım bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Kutret beyin sera bekçisi mükemmel çalışıyor suyun ec si hep istediğimiz düzeyde gitti o yüzden Kutret beye teşekkür ederim.inşallah yeni fideler gelir gelmez fotoğraf yüklemeye çalışacağım

Düzenleyen esesozer : 03-12-2016 saat 07:31 Neden: Yanlış yazılmış
esesozer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön