View Single Post
Eski 02-12-2016, 18:59   #44
dongyul
Ağaç Dostu

dongyul's Avatar

Giriş Tarihi: 11-02-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aslama1994 Mesajı Göster
Tere arıyorum. Gecen yıl ektiğim tereler hep tohuma kalktı. Aslında paylaşımda bulunmayı da düşünüyordum.Belki de ben beceremedim.Tadı çok keskin ama tohuma kalktı.
Sayın aslama1994; Tere arıyorsunuz? geçen yıl ektiğiniz tereler tohuma kalkmış eee tohuma kalktı ise neden tohumunu elde edip terenin ekilmesi gereken zaman diliminde ekmeyi düşünmediniz?

Ayrıca terenin tadı keskin olur... Mevsimi dışında ekerseniz de tohuma kalkar... ne zaman ekip tüketileceğini sizin belirlemeniz gerekir...

Sakın yanlış anlamayın kızmıyorum ya da haksız yere eleştiride bulunmuyorum...

Tere istiyorsunuz ama tadının keskin olduğundan bahsediyorsunuz.. Nasıl tere istiyorsunuz? hiç bu şekilde düşünüp istekte bulunsanız..

örneğin düz yapraklı tere kıvırcık yapraklı tere gibi... Sadece tereden bahsediyorsunuz herhangi bir özellik belirtmiyorsunuz...

Ayrıca yeri gelmişken de belirtmeden edemeyeceğim uzun zamandır agaclar.nette dolanıyorsunuz yaptığınız yorum kısa mesaj atar gibi ve ya whatsapp uygulaması konuşması tarzda alt altta birbirinden alakasız mesajlar yazıyorsunuz... Bekliyorum belki başkalarının yorumlarına bakar da örnek alırsınız diye ama yok...

Özellikle bir dünya bilgi var bu sitede araştırmadan okumadan soru sorup geçiyorsunuz örneğin "alabaş nedir?" diye sorunuz var.. yani araştırsanız ilk önce daha sonrasında bulamazsanız bilgisine o zaman sorsanız... Bu şekilde yaparak sitede bilgiye ulaşım güçleşiyor...

Benimle özel mesajdan iletişime geçtiğinizde de aynı tarz eleştirileri size yapmıştım....

Umarım yanlış anlamazsınız amacım sizi kırmak değil....

dongyul Çevrimdışı   Başa Dön