View Single Post
Eski 29-11-2016, 20:04   #619
SAHIRE
Ağaç Dostu

SAHIRE's Avatar

Giriş Tarihi: 11-02-2008
Red face Uzun bir aradan sonra tekrar Merhaba 😊

Merhaba.
Ben Bahar. 1.5 yaşıma girdim. Bizleri merak eden dostlar olmuş. Çok şükür iyiyiz. İlginize teşekkür ederim. 😊
Nereden başlasam nasıl anlatsam. Günler tepelerden aşağı koşan
Vahşi atlar misali. .
Ben doğduğumdan beri çok hareketli bir bebeğim.
Eh artık da küçük bir çocuk olmak yolunda ilerliyorum. Oldum olası bir yerde kıpırdamadan 1 dakika duramıyorum .
Tabii bu da annemi ve babamı cok yoruyor. Hem benimle hem bahceyle ilgilenmek çoook zor. Geçen sene çok az bakabildiler bahçeye. Bu sene uğraşıp duruyorlar. Ben uyuyunca annem ya evde iş yapar ya sıraya gider ya da bahçede babamla çalışır. Bu sene inek gübresi attılar. Otları biçiyor babam. Yağmur geçsin bordo atacak. Annem de serada domates havuç ıspanak soğan sarımsak pazı çilek maydanoz vs yetiştireceğiz diye uğraşıyor.
Eh, uyandım mı bırakmam annemi. İlla oynayacağız. Yapışirim eteğine. Ya da bahçede gezdirsin beni hep. Gündüz uykumu bile yaz kış dışarıda uyurum ben.
Eee ne yapayım? En büyük derdimiz yalnızlık. Benim tek arkadaşım fındık in oğlu Cafi.
Annem komşuya çarşıya pazara sosyalleseyim diye götürür hep beni. Arabaya binmeye gezmeye de bayılıyorum hani😊
Ama tabii tek tabanca bu annemler. Yardıma çok ihtiyaç var.
Ne olacak böyle annem düşünür durur. Imkani olsa doğa gönüllüleri bulup çağırmak ister. Hayırlısı bakalım.
Zeytinler bademler 4 yaşına girdi. Daha verim yok. Topladığımız bir avuç zeytin. Daha budanacaklar.
Havalar çok güzel idi. Ama kuraklık var bu yıl yağmur epey gecikme ile şimdi güldür güldür yağıyor. Eh sonunda sulama işi bitti
Annem akşam yorgun oluyor pek yazamıyor. Elden geldiğince paylaşmak istiyoruz ama. Facedeki tlos sayfamıza fotoğraf atıyor.
İnterneti de artık sadece cepten kullanıyor.
Yine yazarım ben. Elinde kullanılmayan çocuk kitabı olan varsa bana yollayabilir mi? Henüz okuyamasam da kitap bakmaya bayılıyorum. Bu beni biraz oyalıyor.
Bizi seven Herkese çok selam olsun. ..Bir kaç karışık fotoğraf yarım elma gönül alma😊 Yazın, bizleri yalnız bırakmayın.

Eklenen Resimler

SAHIRE Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön