Konu: atlas
View Single Post
Eski 19-11-2016, 09:16   #226
mister73
Ağaç Dostu

mister73's Avatar

Giriş Tarihi: 09-11-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
... Yok atlas çeliği derseniz onu Manyas'a gittiğimde gönderebilirim.
Güler Hanım merhaba, forumda yeniyim, sitede ne var ne yok yeni yeni keşfediyorum. Geçen gün cosmos ile ilgili forumda araştırma yaparken nasıl olduysa sizin atlas ve hoya paylaşımınızla ilgili mesajları gördüm ve diğer üyelerin yaptıklarını söylediği şekilde size özel mesaj attım ve talebimi ilettim. Daha sonra bahçe tanıtım sayfanızı ve oradan yola çıkarak burayı keşfettim ki siz zaten burada paylaşım isteklerini alıyormuşsunuz. Sanırım uygunsuz bir hareket yapmışım, nolur kusuruma bakmayın. Aslında sizin bahçeniz bu forumda incelediğim ikinci ve son bahçe oldu. Forumda böyle bir imkan olduğunu görünce çok heyecanlanmış ve kendi minik bahçemle ilgili bir sayfayı hayal etmeye başlamıştım ama ne yalan söyleyeyim sizin 10 dönümlük devasa bahçenizi görünce hem çok beğendim hem de hevesim bayağı bir kaçtı diyebilirim. Sizi gerçekten tebrik ediyorum; sıfırdan başlayarak dişinizle tırnağınızla bugünlere getirdiğiniz o muhteşem bahçeniz ve engin misafirperverliğiniz ile paylaşımcılığınız için. Bizlere sunduğunuz tüm bu güzelliklerin sürmesi, sizin de sağlık ve huzurunuzun daim olması dileklerimle...

mister73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön