View Single Post
Eski 31-07-2016, 23:52   #28
OfficeBahhce55
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 31-07-2016
Peyzaj teknikeriyim fidanlik kurmak istiyorum

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar abilerim ablalarim oncelikle mesajimi gorup cevapladiginiz icin tesekkur ederim. Samsunda oturuyorum ondokuz mayis universitesinde peyzaj ve sus bitkileri bolumi bitirdim su an bir yapi firmasinda 3 boyutlu cizim yapiyorum haliyle gecinmek zor ve hayalim olan kendi isimin patronu olmak istiyorum ve fidanlik kurmak istiyorum ama kkuracagim fidanlik küçük capli olacak en azindan ilk yıl icin yani küçük bir bahce de kapli fidanlari toptan satin alip teşhir amaçlı gosterecegim gerekirse satışını yapacagim ilk sene için uretim dusunmuyorum kapli fidan alip teşhir yapip satmak oncelikle pazar hedefim calistigim yapi firmasindan tanidigim müteahhitler var onlarin islerini almaya calisacagim belediyenin kendi serasi var ama orayi da ufak tefek satarim diye dsunuyorm ve sadece satis degil park bahce duzenlemesi bahçe bakimi cim biçme park ekipmanlari satimi ve uygulamasi yapacagim boyle bi dusuncem var yorumlarinizi almak istiyorum ilk sene icin kapli fidan teşhir satis uygulama mantigi iyi fikir mi park bahce duzenlemesi icin calistircagim taseron ekip de var... Boyle bir is icin yorumlarınızı bekliyorum...

OfficeBahhce55 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön