View Single Post
Eski 22-07-2016, 13:09   #606
esemeral
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 03-05-2013
Hayırlı Cumalar Sevgi Hocam. Sanırım yetiştirme sizde artık kalıtsal hale gelmiş. Yetiştirdiğiniz öğrencileriniz de bitkileriniz de sevginize nasılda coşkuyla karşılık vermişler. Bende elimde olmadan hayranlığımı sizi beğeni yağmuruna tutarak belirteyim dedim ancak yazmadan da edemedim. Çiçeklerinizin hepsi birbirinden harika görünüyor. Bazılarına ise sahip oluşunuzu kıskanmadım desem yalan olur. Dağ menekşelerini gördüğümde nasıl duygulandım anlatamam. Küçüklüğümde (7-8 yaşımda) evimizin bahçesinde vardı ve söz, nişan tepsisi için komşu ablaların gelip topladığını ve mis gibi kokusunu hala hatırlarım. Bu yıl da Sarah Jio'nun Mart Menekşeleri (tesadüfen Mart ayında) kitabında dağ menekşelerinin yetiştiren kişiyi seçtikleri ve sadece Mart ayında açtıklarını okuduğumdan beri gözlerim her yerde bunları arar oldu. Lafın kısası Hocam O özel yüreğiniz ve sevgisi tescillenmiş oldu bana göre. Balkon çalışmalarınız da ayrı güzel olmuş tebrikler. Başınızı ağrıttım sanırım elimde olmadan sabrınız ve bu görsel şölenler için teşekkürler. Bol çiçekli günler dilerim.

esemeral Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön