View Single Post
Eski 24-05-2016, 15:24   #48
efe446
Ağaç Dostu

efe446's Avatar

Giriş Tarihi: 01-04-2009
Biz amatör tartışıyoruz onlar profesyonel ilerliyor bunda yadırganacak birşey yok ki Türkiye'de de profesyonel topraksız tarım yapılıyor ancak bu tarz forumlar profesyonel topraksız tarımın anlatıldığı veya anlatılacağı yerler değil. Bakın sayın Tartes bu işi profesyonel yapıyor. Gidipte gübrenin kaç gram hangi gübrelerden katıldığını nasıl uygulandığını paylaşıyor mu?

Ama insanlar amatör çalışmaların yanlış olduğu kanısında ki evet haklılar çoğu yanlış modern tekniklere göre ama evde anca bu kadar oluyor

Ben diyorumki evde yaparken 0,05 ppm molibdeni vermeyin kardeşim ama herkes diyorki haklı olarak oooo olur mu öyle şey. Peki sizin eklediğinizi ben ölçsem ve 0,05ppm i tutturamadığınızı söylesem ne dersiniz. Evet bunu yapamam çünkü evde çalışıyoruz ve bunları ölçme şansımız yok demek istediğim evde yaparken çok profesyonelliği kafaya takmayın bitkileriniz solmuyor sararmıyorsa çokta sıkıntı yoktur ev için

Tekrar yineliyorum profesyonel yapan yapsın evde yapmak isteyen kendi gübresini kendi yapsın 3-5 kilo domates yesin keyfine baksın.

efe446 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön