View Single Post
Eski 23-08-2007, 02:19   #26
ELRON
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 10-08-2007
Merhaba
Duyarlı ve bir o kadar da değerli Doğa dostları, nihayet doğru dürüst siteye girip foruma yazabilmeyi becerebildim.
şu an sizlere MADOST adına yazıyorum.
Nedense bir türlü Madost adına açtığım üyeliğime kavuşamadım, yardımcı olunması dahi işime yaramadı ve ELRON adımla sizlerleyim.
önemli olan sizlerle olabilmek gerisi laf-ı güzaf doğru mu dedim uyarırsanız sevinirim.
Sayfanın başında (emrahk Ağaçsever) arkadaşımızın yayımladığı internet ortamına ilk yolladığım ve hata yaptığım afiştir.
afişin arka yüzünde MADOST'a ait görülen telefon numarasının sonu 69 olmayıp 66 olacaktır.
Hatalı basımı yayımlayan Muhtelif Web sitelerinde, bloglarda düzeltmeler yaptım fakat ağaçlar.net de bu fırsatı yeni yakaladım.
telefon numarasını düzeltebilirsek iyi olacak çünkü 69 nolu telefon sahibine karşı çok mahçubum.
numarayı silmek problem çıkarabilir yeni düzenlenmiş afişi tarayıp aktarabilirim.
ve yine uygun görürseniz bazı illerde ki çekirdek toplama noktalarını burada yayımlamak istiyorum, ayrıca konu hakkında sorusu olan arkadaşlarımız varsa onları cevaplamaktan da mutlu olacağım.
"HER ÇEKİRDEK BİR AĞAÇTIR" Sloganının Bursada kullanıp kullanmama tarzında bir teredüdleri var.
Sayın Fahrettin ER Beyefendi ile yaptığımız konuşmalarda sloganın olduğu gibi kullanılmasında bir sakınca olmadığını kendisinden öğrenmiş bulunmaktayım bu 1
fakat bana sorarsanız sloganı geliştirip şöyle de denilebilir "HER ÇEKİRDEKTE BİN AĞAÇ" .
Saygılarımla
MADOST Adına Ali Haydar ÖZLÜ (ELRON)

ELRON Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön